MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls “Atklājot jaunās dimensijas sevī”Kad mēs sākam izkļūt ārā no autopilota stāvokļa, mēs sākam uzdot daudz un dažādus jautājumus. Šī kursa apgūšana Tev ļaus vēl vairāk būt vērotājam un saprast, kādi procesi un kā vada pasauli.

Kad mēs sākam izkļūt ārā no autopilota stāvokļa, mēs sākam uzdot daudz un dažādus jautājumus. Lielos jautājumus. Kas es esmu? Kāpēc es esmu? Kāda jēga ir manai dzīvei? Šādus jautājums uzdod ne tikai individuāla personība, bet arī visa cilvēce kopumā kā viens organisms. Atbildes uz šiem jautājumiem (bieži vien neapzinātas) veido cilvēces programmas, pārliecības, uzskatus un līdz ar to arī izvēles un reakcijas. Šos jautājumus ir pētījis un pēta pasaulē labi zināmais, progresīvais zinātnieks, mikrobiologs Brūss Liptons. Un tieši šajā skatījumā mēs par to runāsim, to izzināsim.

Kāpēc tas būtu svarīgi?

Visapkārt mums ir daudz informācijas par to, ka pasaule ir sasniegusi krīzes stāvokli. Mūs biedē ar neskaitāmiem pasaules galiem. Mūs biedē ar jaunu ledus laikmetu pēc klimata pārmaiņām, kas radušās cilvēka darbības rezultātā. Droši vien, ka mēs varētu vēl ilgi turpināt ar šīm biedējošām lietām. Bet, ja nu viss ir pavisam savādāk?

Šī kursa apgūšana Tev ļaus vēl vairāk būt vērotājam un saprast, kādi procesi un kā vada pasauli. Un tas Tev palīdzēs saprast sevi. Kāpēc Tu neapzināti domā noteiktā veidā un jūties noteiktā veidā.

Pētījumi par paradigmu maiņu un kā tas iespaido pasauli, sniegs Tev jaunu izpratni par sevi un apkārtējo pasauli.

Nodarbībās izpratīsim arī to, kas ir epiģenētika un to, ka mēs spējam mainīt savu ģenētisko likteni un, ka mēs esam paši sev epiģenētiskie inženieri.

Mēs izpētisim kavantu fizikas atklājumus, kas pierāda – viss ir enerģija.

Un mēs atklāsim dziedināšanās ķīmiju jeb to kā mūsu neapzinātais prāts rada mūsu likteni.

Ko iegūs cilvēks, apmeklējot šo nodarbību ciklu.

Jaunu apziņas līmeni un līdz ar to arī lielākas iespējas pārprogrammēt savu likteni.

 

Dalīties sociālajos tīklos: