Atpakaļ

MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls “Atklājot jaunās dimensijas sevī”

Responsive image

Kad mēs sākam izkļūt ārā no autopilota stāvokļa, mēs sākam uzdot daudz un dažādus jautājumus. Lielos jautājumus. Kas es esmu? Kāpēc es esmu? Kāda jēga ir manai dzīvei? Šādus jautājums uzdod ne tikai individuāla personība, bet arī visa cilvēce kopumā kā viens organisms. Atbildes uz šiem jautājumiem (bieži vien neapzinātas) veido cilvēces programmas, pārliecības, uzskatus un līdz ar to arī izvēles un reakcijas. Šos jautājumus ir pētījis un pēta pasaulē labi zināmais, progresīvais zinātnieks, mikrobiologs Brūss Liptons. Un tieši šajā skatījumā mēs par to runāsim, to izzināsim.

Kāpēc tas būtu svarīgi?

Visapkārt mums ir daudz informācijas par to, ka pasaule ir sasniegusi krīzes stāvokli. Mūs biedē ar neskaitāmiem pasaules galiem. Mūs biedē ar jaunu ledus laikmetu pēc klimata pārmaiņām, kas radušās cilvēka darbības rezultātā. Droši vien, ka mēs varētu vēl ilgi turpināt ar šīm biedējošām lietām. Bet, ja nu viss ir pavisam savādāk?

Šī kursa apgūšana Tev ļaus vēl vairāk būt vērotājam un saprast, kādi procesi un kā vada pasauli. Un tas Tev palīdzēs saprast sevi. Kāpēc Tu neapzināti domā noteiktā veidā un jūties noteiktā veidā.

Pētījumi par paradigmu maiņu un kā tas iespaido pasauli, sniegs Tev jaunu izpratni par sevi un apkārtējo pasauli.

Nodarbībās izpratīsim arī to, kas ir epiģenētika un to, ka mēs spējam mainīt savu ģenētisko likteni un, ka mēs esam paši sev epiģenētiskie inženieri.

Mēs izpētisim kavantu fizikas atklājumus, kas pierāda – viss ir enerģija.

Un mēs atklāsim dziedināšanās ķīmiju jeb to kā mūsu neapzinātais prāts rada mūsu likteni.

Teorētiskā daļa mums dos būtisku pārmaiņu sastāvdaļu - zināšanas un motivāciju. Praktiskā daļa mums dos instrumentus, lai zināšanas mēs varētu ieviest savā dzīvē. Šajā kursā kā praktisko instrumetu Tu varēsi apgūt PEAT (Primārās enerģijas aktivēšana un transcendence). Praktiskā daļa norisināsies slēgtajā Feisbuka grupā. Tajā Tu varēsi uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Tajā mēs mācīsimies praktiski - kā iepazīt savas pārliecības un stereotipus un kā tos pārprogrammēt.

Ko iegūs cilvēks, apmeklējot šo nodarbību ciklu.

Jaunu apziņas līmeni un līdz ar to arī lielākas iespējas pārprogrammēt savu likteni.

Kas nepieciešams, lai sagatavotos nodarbībām.

Atvērtība, ieinteresētība, rotaļīgums, smaids, pildspalva un papīrs

Noskaties video un uzzini vairāk par šo kursu

 

1.nodarbība

Daudz visapkārt runā par to, ka pasaule šobrīd mainās. Vai tas tiešām tā ir? Vai tiešām mēs šobrīd piedzīvojam jaunas civilizācijas rašanos? Par to parunāsim šajā nodarbībā, lai saprastu, cik lielā mērā visas cilvēces paradigmas maiņa rada iespaidu uz katru no mums un mūsu dzīvēm.

2.nodarbība

Šajā nodarbībā mēs paskatīsimies uz zinātnes struktūru caur kvantu fizikas izpartni. Ar šīm zināšanām Tu sapratīsi, ka Visums nav mehānisks un paredzams kā to izskaidro Ņūtona fizika. Tu varēsi secināt, ka Visumu, arī Tevi un mani, kontrolē enerģijas lauks.

3.nodarbība

Šajā nodarbībā mēs parunāsim arī par to, kā darbojas šūna un Tu iegūsi jaunu priekšstatu par to. Tu varēsi apzināties, ka gēni nav tie, kas rada slimību, un to, ka Tavās rokās ir daudz lielāks spēks nekā Tu domā, lai harmonizētu sevi un savu dzīvi.

4.nodarbība

Tu varēsi apzināties to, kāds spēks ir Tavām emocijām. Un iemācoties to visu, Tavās rokās būs Tavs bioloģiskais liktenis.

5.nodarbība

Dosimies vēl dziļāk izpratnē par to, kā pārliecības iespaido veselību. Parunāsimies par efektīvām stratēģijām, kuras pielietojot, varam pārprogrammēt savas pārliecības, līdz ar to – visu savu dzīvi.

 

MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls “Atklājot jaunās dimensijas sevī”

Cikla izvēles iespējas:

Dalīties sociālajos tīklos: