Biežāk uzdotie jautājumi


Vai varu apmaksāt visu nodarbību ciklu un saņemt iepriekšējo nodarbību ierakstus?
Jā, tāda iespēja pastāv, ja vien šo nodarbību cikla ieraksti ir pieejami. Nodarbību ieraksti tiek izsūtīti divu dienu laikā pēc nodarbības. Iesakām līdz nākamajai nodarbībai noklausīties iepriekšējās nodarbības ierakstu, lai varētu sekot līdzi tēmai. Jāpievērš uzmanība, ka no 2015.gada janvāra nodarbību ieraksti ir pieejami līdz nākošajai nodarbībai vai nedēļu pēc nodarbības. Ja tas ir nodarbību cikls, ka ilgst vairāk kā mēnesi, tad nodarbību ieraksti ir pieejami visa nodarbību cikla laikā. 

Kas ir PayPal?
PayPal ir viens no modernākajiem un lielākajiem, kā arī drošākajiem norēķināšanās veidiem internetā. Maksājot caur PayPal, jūs saņemat pirkuma apstiprinājumu tūlīt pēc apmaksas. Pēc tam jūsu e-pastā no “Dzīves elpas” būs ziņa, ka maksājums ir veiksmīgs un, ka vēlāk saņemsiet informāciju par nodarbību vai pirkuma detaļām.

Klausoties vebināru, ik pa brīdim pazuda sakari, raustījās skaņa un arī attēls.
Ļoti bieži tas ir atkarīgs no jūsu interneta pieslēguma veida un ātruma, dažkārt arī no datora pārlūka programmas Firefox vai Google Chrome. Nereti Google Chrome ir problēmas ar ieeju vebinārā un tā veiksmīgu klausīšanos. Pirms pieslēgšanās vebināram ļoti ieteicams aizvērt pārējās atvērtās cilnes (citas atvērtās lapas), kā arī citas darbojošās programmas, piemēram, Skype, Torrent utml.

Kā es varu dzēst savu e-pastu no datu bāzes, lai nesaņemtu reklāmas no „Dzīves elpas”?
Jums ir iespēja atteikties no vēstuļu saņemšanas. Katras vēstules apakšā tie piedāvāta iespēja atteikties no turpmākiem sūtījumiem. Sistēma sūta vēstules uz to e-pastu, ar kuru cilvēks ir reģistrējies. Ja gribat saņemt informāciju uz citu e-pastu, tad jums ir no jauna jāreģistrējas ar to e-pastu, uz kuru vēlaties saņemt info. Atsakoties saņemt informāciju uz savu e-pastu, jūs automātiski tiksiet dzēsts no datu bāzēs.