Par mums


Mani sauc Eva.

“Esmu laimīga vienkārši būt un baudīt ceļu, kas man ir dots  Šajā ceļā man blakus ir mani mīļie, meita Betija, dēls Klāvs un mazdēliņš Adriāns, un, protams, visi tie mīļie cilvēki, kas ar mani kopā iet šo ceļu.


Dzimusi un uzaugusi pie jūras, ļoti skaistā Latvijas pilsētā Salacgrīvā. Nu jau vienpadsmit gadus dzīvoju Turcijā un varu saukt to par savām otrajām mājām, par vietu, kur man tika dota iespēja sākt visu no jauna. Tieši šeit, 2013. gadā, brīdī, kad biju pārņemta ar jautājumu, kāpēc šeit esmu, radās vēlme radīt ko vērtīgu un vajadzīgu cilvēkiem visā pasaulē. Un jo īpaši mums, latviešiem, kas izkaisīti tuvu un tālu. Tā radās “Dzīves elpa”

 

Kas  ir virtuālais apmācības projekts “Dzīves elpa”?

 

Kā es saku, “Dzīves elpa” ir vieta kur satikties un sevi pilnveidot latviešiem visā pasaulē. Tā ir vieta, kur ikviens no mums, neatkarīgi no tā, kur atrodamies, un kur ir mūsu mājās, varam būt dzīves virpulī, sevi pilnveidot, iegūt jaunus draugus, jaunas zināšanas, dzīvot pilnvērtīgu dzīvu un katru rītu pamosties, dziļi, dziļi ieelpojot jaunās dienas brīnišķīgo elpu. Un būt LAIMĪGIEM!”

 

Šobrīd  mēs ejam vēl tālāk un nojaucam visas robežas -  gan garīgās, gan fiziskās. Mēs regulāri tiekamies uz Zemes, dažādos retrītos, dažādās pasaules malās. Mēs esam spēruši vēl vienu soli uz priekšu un bez latviešu valodas virtuālajām nodarbībām piedāvājam nodarbības arī citās valodās. Tas dod iespēju vēl vairāk paplašināt savu redzējumu un savas zināšanas, tas dod iespēju mācīties arī citu tautību pārstāvjiem.

 

Mums nav robežu!

 

Mēs ejam tālāk!

 

Mums ir daudz skaistu ideju, ko paši saviem spēkiem īstenojam, dodot cilvēkiem zināšanas un iespējas, lai viņi varētu veidot paši savu LAIMĪGO DZĪVI un droši doties SAVĀ ĪPAŠAJĀ, TIKAI VIŅAM DOMĀTAJĀ CEĻĀ.

 

“Dzīves elpa”  no viena cilvēka ir izaugusi par radošu un dodot gribošu komandu.

Visus šos gadus ar mums kopā ir Valters Ločmelis - “Dzīves Elpas” mājas lapas / tehniskais gariņš. Cilvēks, uz kuru var paļauties uz visiem 100%. Viņa vēlme darīt, neatlaidība un atbildības sajūta, tas ir neaprakstāms ieguvums “Dzīves elpai”. “Esmu sapratis, ka tikai palīdzot citiem sasniegt mērķus un risināt viņu problēmas, es spēšu realizēties pats un savus sapņus varēšu pārvērst īstenībā.”

 

Betija Voldiņa – visus šo gadus viņa ir bijusi tā, kura balsta, kad šķiet, ka rokas nolaižas. Viņa rūpējas par to, lai kāda vēstule kaut kur neaizķertos un nepaliktu nenosūtīta. Viņa palīdz ieraudzīt visu no malas no cita skata punkta.

 

Maira Gūtmane – tas ir cilvēks ģēnijs. Maira ir ģeniāla pasniedzēja ar savām zināšanām un savu vēlmi palīdzēt cilvēkiem un darīt šo pasauli labāku, veselāku un laimīgāku. Vēl ir arī neredzamā daļa aiz kadra, un tā ir Mairas nesavtīgā dalīšanās ar idejām, kā labāk, kā vairāk, kā interesantāk.

 

Mūsu komandai ir pievienojusies Evita Zariņa 

 

Es patiesi esmu laimīga un pateicīga Visumam par “Dzīves elpu”. Par satiktajiem cilvēkiem, par dotajām iespējam.