TIEŠRAIDE. Tikšanās “Būtības Teritorijā”

Bezmaksas vebināri
Naums Nadeždins

filozofs, rakstnieks, publicists, biznesmenis

Datums: 27 .jūlijs,2021

Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties

Pieskaršanās būtībai, nojaucot vecos stereotipus. 

Būtības teritorija ir mūsu satikšanās telpa un kopēja, bet ne vienmēr sinhrona, virzība uz priekšu caur mūsu pašu novecojušo stereotipu ērkšķiem, džungļiem un Būtības iegūšanas ierobežojumiem.

Atnāc uz mūsu tikšanās vietu, Būtības teritorijā, lai, pieskaroties citu dalībnieku pieredzei un izmantojot Nauma padomus, Tu virzītu sevi - mīļoto uz priekšu, pat ja tikai nedaudz, par vienu soli vairāk, pār Taviem novecojušo stereotipu ērkšķiem un džungļiem, ierobežojumiem, inerci, lai iegūtu Savas Dzīves Jēgu ( Būtību)

Tu vari būt klātesoš un iesūtīt savu tēmu, kas Tevi šobrīd nodarbība jeb, kas traucē Tev virzīties uz priekšu, vai varbūt, kas Tevi iedvesmo un Tu vēlies par to parunāt ar mums.

Šajā reizē:

Mūsu ieteikums, sagatavosieties mūsu tikšanās reizei un iepriekš izlasīsit Bībeles fragmentus, lai mums nebūtu jātērē laiks lasīšanai tikšanās laikā. Bībeles fragmentus (krievu valodā) varat atrast šeit.

Latviešu valodā šeit   2. Mozus grāmata. 33. nodaļa. 7. – 11., 18. – 23​​ 

Latviešu valodā šeit   2. Mozus grāmata. 34. nodaļa. 4. – 9., 28. pants​ 

Latviešu valodā šeit  Mateja evaņģēlija 13. nodaļa.36. – 43.

Lasot fragmentus, jums varētu rasties jautājums, KĀPĒC? Piemēram, kāpēc kāds ielika mūsu  tikšanos 27. jūlijā, lai man būtu jāizlasa tieši šie konkrētie fragmenti? Kāpēc man ir tik svarīgi saprast to nozīmi? Kāpēc Naums saka, ka man ir ļoti svarīgi saprast šo konkrēto fragmentu nozīmi? Un kāpēc man šķiet, ka kaut kas svarīgs mani  paiet garām? KĀPĒC?

Tiekamies, 27. jūlijā Būtības Teritorijā - meklējot atbildes uz sarežģītiem jautājumiem KĀPĒC.

Šīs tikšanās pavadonis  - Naums Nadeždins 

__________________________________________

TIEŠRAIDĒ notiks FB grupā "Dzīves elpa Tavām pārmaiņām" ,kur  Tu varēsi uzdot arī savus jautājumus. Saruna notiks krievu valodā

Ja vēlies šīs sarunas ierakstu, tad reģistrējies uz šo tikšanos!

Dalīties sociālajos tīklos: