Naums Nadeždins filozofs, rakstnieks, publicists, biznesmenis Pasniedzēja Notikumi

Leonīds Kaļiņins, literārais pseidonīms Naums Nadeždins, filozofs, rakstnieks, publicists, biznesmenis.

Autors 11 publicētām grāmatām, latviešu un krievu valodās, tai skaitā, “Riebeklīši”, “Sarunas ar Dāvidu” un “Homo Beatus”, daudzām publikācijām Latvijas žurnālos “Mistērija”, “ŽZL”, “Patiesā Dzīve” u.c.

Autors lekciju cikliem, tai skaitā, “Laimes māksla” un “Laimīgo cilvēku skola”.

Pēdējos 7 gadus nodarbojas ar Homo Beatus- Laimīgais Cilvēks koncepcijas izstrādi. Dabiska evolūcijas procesa ietvaros Homo Beatus nākotnē aizstās Homo Sapiens.

Aktīvi piedalās biznesa projektu izstrādē un realizācijā, kas paredzēti mūsdienīgas infrastruktūras radīšanai, lai pārvietotu priekšmetus. Šāda infrastruktūra nepieciešama katra cilvēka sekmīgai attīstībai un sava aicinājuma realizācijai.

Kas tad ir galvenais?

Kas ir tas, kas nodarbina mūsu prātus brīdī, kurā šķiet, ka vajadzētu būt laimīgam, bet kaut kas pietrūkst. Kas liek manai dvēslei dziedāt, kas liek man izjust laimes sajūtu vienkārši tāpat. Kas ir tas galvenais – šī dzīves maģiskā sastāvdaļa? Sarunas, kas nozīmē dialogu. Dialogs nozīmē to, ka mēs katrs esam savādāki, katrs absolūti unikāls un viena recepte visiem nevar būt.

Tāpēc tas ir arī reizē aicinājums ļauties šim dialogam, saprotot, ka varbūt tieši Tavs jautājums ir būtisks visiem, varbūt arī Naumam kā dialoga uzturētājam.

Maira Gūtmane:

“Ar Naumu iepazinos pirms kādiem 9 gadiem. Esmu pateicīga liktenim par šo iespēju būt tajā laikā 1,5 gada garumā iknedēļas sarunās kopā ar viņu. Naums man iemācīja netiesāšanas principu. Naums man iemācīja skatīties uz lietām bez stereotipiem. Naums man iemācīja, ka nekas dzīvē nav pareizi vai nepareizi, labi vai slikti. Naums man iemācīja pilnīgi citu attieksmi pret bailēm. Naums man iemācīja savādāk skatīties uz reliģiju. Tas, par ko es sevī lepojos, tas ir, novērotājs ar veselo saprātu, lielā mērā ir radies un pilnveidojies tieši šo brīnišķīgo sarunu laikā.

Es priecājos, ka dažādu nejaušību rezultātā, mans ceļš atkal ir krustojies ar Nauma ceļu, un mūsu tikšanās ir rezultējusies ar to, ka Naums Nadeždins ciemosies Dzīves elpas viesistabā, un Dzīves elpas klausītājiem jau pavisam drīz, 4.novembrī būs iespēja iepazīties ar šo burvīgo cilvēku!”

Naums: "Lai būtu laimīgs, man ir trīs galvenās vērtības - harmoniskas attiecības, sevis realizēšana un brīvība."

 

"Dzīves elpa" N.Nadeždins. Kas man ir Galvenais?

 

__________________________________________________

 

"Dzīves elpas" 7 gadu jubilejas NEDĒĻAS CILVĒKS

 

Naums Nadeždins vienmēr ir bijis interesants ar savu neordināro skatījumu uz to, kas notiek pasaulē. Varbūt ne vienmēr saprasts un pieņemts, taču vienmēr aicinošs ieskatīties dziļāk. Kāds ir zemteksts? Kāds ir notiekošā patiesais iemesls? Un kas būs pēc tam?

Šobrīd visā pasaulē notiek ļoti daudz kas. Un dažādi cilvēki to traktē dažādi. Dažreiz pat diametrāli pretēji. Kam klausīt? Kam ticēt?

Kāpēc Tu dari to, ko Tu dari?

Apmēram pirms gada es sapratu, ka mana misija šajā dzīves posmā ir dzīvot laimīgi, iemācoties atklāt un atvērt savu dabu šeit un tagad jebkurā dzīves situācijā. To tad arī es daru. Kāpēc? Jo es nevaru to nedarīt.

Kas ir tas, kas tev dod spēku?

Vēlme un nepieciešamība kļūt pašam par sevi, nomest visu lieko, kas man liedz būt laimīgam.

Kā tas ko Tu dari palīdz cilvēkiem?

Ja katrs cilvēks kļūs pats par sevi un pārstās ieņemt kāda cita vietu, mūsu pasaulē būs daudz vairāk harmonijas. Es sāku ar sevi.

Kā tu sajūti mīlestību, kas tev to apliecina?

Man ļoti patīk apustuļa Pāvila sniegtais mīlestības apraksts Jaunajā Derībā. Ikdienā var būt grūti nodalīt mīlestību no vēlmes glābt vai darīt labu. Bet mani priecē tas, ka Mīlestību vienmēr ir apzināt pēc tās augļiem.

Ko Tu pats vēlies pastāstīt cilvēkiem?

Daudzi no mums joprojām domā, ka laime ir izredzēto liktenis. Tas tā nav. Laime ir liktenis katram, kurš ir pats..

Kurp dodas pasaule tavā skatījumā un sajūtās?

Pasaule virzās uz laimi. Jo katrs no mums ir dzimis, lai būtu pats par sevi un būtu laimīgs. Es priecājos, ka arvien vairāk cilvēku to saprot.

______________________________________________


Pasniedzēju cikli :Sazināties ar pasniedzēju