TIEŠRAIDE. Saruna ar MAIRU GŪTMANI. 365 atbrīvošanās

None
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 23 .decembris,2020

Laiks: 12:00 - 13:00

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Sveiks, mīļo klausītāj!

Pašā gada nogale mēs aicinām Tevi uz tiešraidi. Mēs tiekamies ar Mairu Gūtmani - Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere, lai atvērtu, kādu no tēmām, kuras ietvertas Mairas projektā “365 atbrīvošanās” jaunajā blokā.

Līdz klausītājiem ir aizgājuši deviņi atbrīvošanās tehnikas bloki, kas  kopā  ir 270 atbrīvošanās tehnikas.  Fantastika! Tik spēcīgs un tai pašā laikā viegls instruments darbam ar sevi un 270 tehnikas.

Tev ir iespējams iegādāties 30 jaunas atbrīvošanās tehnikas šeit  un  arī  iespēja iepazīties ar visām iepriekšējām.

Nu lūk!

Mūsu šīs tikšanās tēmas:

Mīlēt savu ķermeni.

Ja mēs skatāmies uz mīla-naids sajūtām attiecībās ar savu ķermeni, visbiežāk mēs tomēr esam naidā ar savu ķermeni, pat tad, ja esam nosacīti veseli. Bieži vien mums šķiet, ka šī ķermeņa nemīlēšana ir tas, kas liek mums par to labāk rūpēties, stumjot to uz pilnības pusi. Mīlēt savu ķermeni nenozīmē apmierināties ar to, kas ir, un neiet tālāk. Tas nozīmē sagādāt labu vidi, kurā ķermenis pats var dziedināties un justies lieliski.

 

Bez citiem mēs nevarētu pieredzēt sevi.

Cilvēki mums apkārt ir milzīga vērtība, neskatoties uz to, ka liela daļa no viņiem domā savādāk. Atšķirības palīdz attīstīties. Un mēs spējam iegūt no jebkurām attiecībām.

  

Vēlme būt “pareizam”.

Man ir taisnība. Tas ir pareizi. Neskatoties uz to, ka tas nestrādā, mēs vienalga cenšamies to paturēt, jo savādāk var nākties atzīt, ka mums nav taisnība. Palaižot vaļā vēlmi “man ir taisnība”, mēs iegūstam brīvību, jo pareizi vai nepareizi ir tikai koncepti.  

 

________________________________________

TIEŠRAIDĒ notiks FB grupā  "Dzīves elpa tavām pārmaiņām" ,  kur  Tu varēsi uzdot arī savus jautājumus.

Ja vēlies šīs sarunas ierakstu, tad reģistrējies uz šo tikšanos!

Dalīties sociālajos tīklos: