Maira Gūtmane Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere Pasniedzēja Notikumi

Mans ceļš sevis izpratnē, vēlmē atrast brīnumtableti pret visām kaitēm sākās 2001.gada martā, kad pēc nesekmīgiem mēģinājumiem uzlabot savu veselību ar tradicionālās medicīnas palīdzību, sāku meklēt citas iespējas.

Nejauši nonācu Igora Kudrjavceva vadītajās cigun nodarbībās.Jau pēc pirmās nodarbības sajūta bija tāda kā izslāpušajam, kurš beidzot ir dabūjis padzerties, un nevis vienkārši kaut ko padzerties, bet tīru, svaigu, garšīgu un dzidru avota ūdeni. Tagad, pēc tik daudzu gadu vingrošanas un pasniegšanas pieredzes, saprotu, ka mans ķermenis bija gudrs, tas atpazina ceļu, kurā sākas dziedināšanās un pieprasīja man pa to doties.

Igora iedrošināta sāku mācīt cigun. Sākumā tie bija mani darba kolēģi, ar kuriem vingroju pusdienu pārtraukumā darbā. Tad 2007.gada februārī izveidojās pirmā grupa Imantā. Šobrīd cigun nodarbību vadīšana ir kļuvusi par manu pamatnodarbošanos.

Paralēli cigun ceļam, man vienmēr ir bijis interesanti meklēt atbildes uz lielajiem jautājumiem, – kas mēs esam, kāpēc mēs esam, kas ir par iemeslu tam, ka slimojam. Atbildes meklējot mācījos gan pirtslietas, gan seno baltu zīmju enerģētisko sistēmu, ķermeņterapiju, spoguļošanās tehniku un vēl daudzas citas tam līdzīgas gudrības. Lai arī mācības bija bezgala interesantas, tomēr man nebija sajūta, ka šie jautājumi manī ir raduši atbildes.

Meklējumi turpinājās. Un 2014.gadā es kļuvu par sertificētu Rekonektīvās dziedināšanas praktizētāju. Šīs zināšanas, kā arī tas, ko iemācījos no Dr. Džo Dispenzas, intensīvi lasot, klausoties, skatoties un apmeklējot viņa vadīto semināru Minhenē 2014.gadā, mani ir pietuvinājis atbildēm. Tas man dod iespēju cilvēkiem palīdzēt saprast, ka ir pienācis laiks apzināt to, ka patiesībā viņu dzīves vadibas pults atrodas viņu rokās. Un mana vislielākā pārliecība ir – pilnīgi viss ir sakārtojams.

Un tā es arī saucu savu nodarbošanos šobrīd –  palīdzu cilvēkiem sakārtot dzīvi.

 

 

"Dzīves elpas" 7 gadu jubilejas NEDĒĻAS CILVĒKS

 

Es esmu parasts cilvēks - tāds pats kā Tu.

Maira Gūtmane ir gājusi līdzās "Dzīves elpai" visus šos gadus un palīdzējusi neskaitāmi daudziem cilvēkiem atrast ceļu atpakaļ pie sevis ar savām nodarbībām un to cikliem. Izlasi mūsu mini-interviju ar viņu un uzzini, kas viņai dod spēku darīt to, ko viņa dara.

Aicinām iepazīsties ar “Dzīves elpas” pasniedzēju Mairu Gūtmani tuvāk.

Kāpēc Tu dari to, ko Tu dari?

2012.gadā, kad aizgāju no biroja darba, kurā bija tikai stress un nekādas gandarījuma sajūtas, domāju, ka beidzot darīšu to, ko vēlos, kas pēc maniem plāniem, varētu dot man laimes un apmierinātības sajūtu. Bet Visums izjauca manus plānus. Un, sekojot iekšējām sajūtām, iekšējai balsij, kas teica – “Nē, tas nav tavs darbs. Ej tālāk!” – es tagad daru to, ko es daru. Īsāk – tāpēc, ka iekšējā sajūta veda šajā virzienā, tāpēc, ka nevaru to nedarīt.

Kas ir tas, kas tev dod spēku?

Apziņa un tai sekojoša pieredze, ka es esmu viss Visums. Ka man vienmēr ir pieejams pieslēgums mūžīgiem un bezgalīgiem enerģijas avotiem – Zemei un Debesīm. Apziņa un pieredze, ka tad, ja es vienkārši esmu tas, kas es esmu, es nenogurstu. Nogurums un spēku izsīkums parādās tad, ja es cenšos būt par kaut ko citu, nekā tas, kas es vienkārši esmu – ESĪBA.

Universāls spēka avots man ir Mīlestība. Kad uznāk kādi vājuma brīži, apstājos un sāku atcerēties un sajust, kā ies jutos, kad es mīlēju. Sāku pie sevis skaitīt kā mantru – “Es mīlu, es mīlu, es mīlu,...”

Kā tas ko Tu dari palīdz cilvēkiem?

Jau sen man apkārt vairāki cilvēki teica, ka es protu iedvesmot. Ar laiku sāku to pieņemt, ka tas tiešām tā arī ir. Un tad apzinātāk sāku lietot šo savu dāvanu – iedvesmot. Katrā no mums jau ir pilnīgi viss, ko mēs meklējam. Mēs tikai bieži vien meklējam to nepareizā vietā – ārpus sevis. Es kā savu uzdevumu redzu – parādīt cilvēkam to, ka viņs pats visu var. Viņam nevajag nevienu brīnumtableti ārpusē, jo visas brīnumtabletes jau ir viņā pašā!

Kā tu sajūti mīlestību, kas tev to apliecina?

Mīlestība ir universāla enerģija, kas caurauž visu. Mīlestība ir katrā zāles stiebrā, katrā rasas pilienā, katrā smaidā, katrā vēja šalkā. Mīlestību man apliecina pilnīgi viss, jo es caur to redzu, ka Visums visu ir izveidojis mīlot mani, lai es būtu laimīga!

Ko Tu pats vēlies pastāstīt cilvēkiem?

Nesamierināšanās un godīgums ir divas lietas, kas ir būtiskas, lai mēs varētu piedzīvot tādu dzīvi, kādu mēs vēlamies. Kamēr mēs samierināmies ar diskomfortu, tikmēr nekas nemainīsies. Tāpēc bieži vien mēs nonākam tik dziļi, tādās grūtībās, kurās diskomforta sajūta ir tik liela, ka mēs beidzot sev pasakām – “Nē, viss, man pietiek, es tā vairāk negribu!” Godīgums pret sevi arī ir lieta, bez kuras nekādas izmaiņas mēs nepiedzīvosim.

Kurp dodas pasaule tavā skatījumā un sajūtās?

Pasaule viennozīmīgi dodas uz harmoniju. Līdzsvars ir universāls likums. Mīlestība ir visa pamatā. Visumā viss ir harmonijā un tur nav nekādu nejaušību. Pat tad, ja mums liekas, ka lietas nenotiek tā, kā mēs vēlamies un, ja pasaule nefunkcionē tā, kā mums liekas, ka viņai vajadzētu funkcionēt.

______________________________________________


Pasniedzēju cikli :


MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls “Atklājot jaunās dimensijas sevī”
MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. MAIJS 2019.
MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. JŪNIJS.2019.
MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. JŪLIJS. 2019.
MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. AUGUSTS. 2019.
MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. SEPTEMBRIS.2019.
MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti.OKTOBRIS. 2019.
MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Laimīgs, par spīti visam. NOVEMBRIS
MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Laimīgs, par spīti visam. DECEMBRIS
MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai. MARTĀ
MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai. APRĪLĪ
MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. 2020.
MAIRA GŪTMANE. Bagātības kurss. “Naudas Monstrs un Mīļotais Naudis”.
MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Veselības enciklopēdija.
MAIRA GŪTMANE. Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai.2021.

Sazināties ar pasniedzēju