TIEŠRAIDE. Saruna ar MAIRU GŪTMANI. 365 atbrīvošanās

Bezmaksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 17. septembris, 2020
Laiks: 12:00 - 13:00

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Sveiks, mīļo klausītāj!

Neskatoties uz  to, ka esam iesoļjuši rudenī un dienas ritms ir kļuvis rāmāks, mēs aicinām Tevi uz tiešraidi, kas notiek katru mēnesi. Mēs tiekamies ar Mairu Gūtmani - Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere, lai atvērtu, kādu no tēmām, kuras ietvertas Mairas projektā “365 atbrīvošanās” jaunajā blokā.

Līdz klausītājiem ir aizgājuši astoņi atbrīvošanās tehnikas bloki, kas  kopā  ir 240 atbrīvošanās tehnikas.  Fantastika! Tik spēcīgs un tai pašā laikā viegls instruments darbam ar sevi un 240 tehnikas.

Katru mēnesi Tev ir iespējams iegādāties 30 jaunas atbrīvošanās tehnikas šeiTev  ir iespēja iepazīties ar visām iepriekšējām.

Nu lūk!

Mūsu šīs tikšanās tēmas:

Palīdzēt citiem, atsakoties no Glābēja lomas.

Palīdzēt citiem taču šķiet, ka ir labi un pareizi. Jā, bet viss kā ierasti ir atkarīgs no neapzinātās motivācijas. Kāpēc tu vēlies palīdzēt? Ko tu vēlies tā rezultātā iegūt sev? Varbūt, ka labs motivators pārskatīt savu vēlmi būt par Glābēju, ir apziņa, ka Glābējs pēc kāda laika kļūst par Upuri?  

 

Iesim dziļāk.

Un kā piemēru izvēlēsimies dusmas. Kāpēc Tu jūti dusmas? Piemēri - Mūsu valdība domā tikai par sevi; Paskaties, cik tālu ir novesta mūsu zeme; Mans boss/kolēģis/draugs uzvedas tik netaisnīgi; Viņš visā vaino mani; Viņš neizdarīja to, ko solīja; Man apsolīja okeāna skatu, bet man jālieto binoklis, lai to redzētu. Kāds ir Tavs dusmu iemesls? Vai Tu tiešām tici, ka tas ir iemesls? Vienīgais iemesls, kāpēc mēs kļūstam dusmīgi, ir – dusmas ir mūsos. Šie ārējās pasaules notikumi var tikai ieslēgt, iedarbināt.  

Tikšanās beigās Maira novadīs arī vienu atbrīvošanās tehnikas seansu.

________________________________________

TIEŠRAIDĒ notiks FB Dzīves elpa "365 atbrīvošanās"  lapā ,  kur  Tu varēsi uzdot arī savus jautājumus.

Ja vēlies šīs sarunas ierakstu, tad reģistrējies uz šo tikšanos!

Dalīties sociālajos tīklos: