„Saruna par Galveno.” Skatījums no otras puses.

Maksas vebināri
Naums Nadeždins

filozofs, rakstnieks, publicists, biznesmenis

Datums: 28 .jūnijs,2022

Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: 12.50 EUR Ielikt grozā

Mums ir svarīgi KLAUSĪTIES un DZIRDĒT atšķirīgu viedokli. Ne jau kritikas vai noliegšanas dēļ, bet gan lai apzinātos savu aprobežotību, lai paplašinātu robežas un  tuvotos PATIESĪBAI, kas, starp citu, ir gan MĪLESTĪBA, gan BRĪVĪBA.

Pievienojies, būs interesanti un  noderīgi..

 

TIKŠANĀS TĒMA

Visu jūniju mēs būsim kopā ar Bībeli. Argriezīsimies pie sarunām par Dieva klātbūtni mūsu dzīvē.

NAUMS

"Šodien es uz Bībeli skatos savādāk. Es tajā skaidri redzu tekstus, ko uzrakstījuši cilvēki  Augstāko spēku ietekmē, un tekstus, ko cilvēki uzrakstījuši apstākļu, situāciju, korporatīvo vai personisko interešu spiediena ietekmē. Tajā pašā laikā esmu pārliecināts: Bībelē nav neviena liekā vārda. Ne dievišķā, ne cilvēciskā. "

Mēs TURPINĀSIM mācīties saredzēt jēgu ( Būtību), izprotot divus Bībeles fragmentus. Kuras? Atbilde ir vienkārša: tie, kurus mēs saņēmām nejauši, - tie, kas lasāmi šajā dienā, 7. jūnijā, katoļu baznīcā.

Mūsu ieteikums, sagatavosieties mūsu tikšanās reizei un iepriekš izlasīsit Bībeles fragmentus, lai mums nebūtu jātērē laiks lasīšanai tikšanās laikā. Bībeles fragmentus (krievu valodā) varat atrast šeit.

Amosa grāmata, 3. nodaļa, 1.-8. pants.

Kāpēc Dievs pieprasa no tiem, kurus Viņš ir izredzējis? Un starp citu, kas un uz kāda pamata viņus ievēl? 

Amosa grāmata, 4. nodaļa, 11.-12. pants.

Bailes un ticība. Vai ticība var pārvarēt bailes? Un no kā baidās ticīgais?

Lasot fragmentus, jums varētu rasties jautājums, KĀPĒC? Piemēram, kāpēc kāds ielika mūsu  tikšanos 28. jūnijā, lai man būtu jāizlasa tieši šie konkrētie fragmenti? Kāpēc man ir tik svarīgi saprast to nozīmi? Kāpēc Naums saka, ka man ir ļoti svarīgi saprast šo konkrēto fragmentu nozīmi? Un kāpēc man šķiet, ka kaut kas svarīgs mani  paiet garām? KĀPĒC?

Tiekamies, 28. jūnijā ,Sarunā par Galveno - meklējot atbildes uz sarežģītiem jautājumiem KĀPĒC.

Šīs tikšanās pavadonis  - Naums Nadeždins 

_______________________________________

TIEŠRAIDĒ notiks FB grupā "Dzīves elpa Tavām pārmaiņām" ,kur  Tu varēsi uzdot arī savus jautājumus. Saruna notiks krievu valodā

Ja vēlies šīs sarunas ierakstu, tad reģistrējies uz šo tikšanos!

Saruna notiks krievu valodā.

Ikviens dalībnieks, kas reģistrējas uz  TIEŠRAIDĒM,  tiks aicināts mūsu FB grupa. "Sarunas par Galveno" Dzīves elpa. 2022. Šeit mēs atbildēsim uz Taviem jautājumiem, uzklausīsim Tavu pieredzi, dalīsimies savās pārdomās par tēmām, ja ko nepaspēsim mūsu tikšanās reizēs. Vienu vārdu sakot, BŪSIM KOPĀ. lai ieraudzītu un izprastu JAUNO PASAULI, kurā mēs visi jau esam.

Dalīties sociālajos tīklos: