Anita Mitriķe - ParaFejaParapsiholoģe, burve, mīlestības pētniece |
Datums: 22 .marts,2023
Laiks: 19:30 - 21:00
Dalības maksa: 32.50 EUR Ielikt grozāIr laiks dziedināt brūces, un veidot attiecības ar dziļi sievišķo pirmsākumu sevī!
Dziedināsim ievainojumus, apzināsimies savu potenciālu un uzsāksim ceļu sadraudzībā ar Mariju Magdalēnu, lai veidotu attiecības ar dziļi sievišķo pirmsākumu sevī.
Jo apzinātāk un veiklāk mēs mācēsim atrast sevī apslēptos dārgumus, jo iespaidīgāku dzīvi mēs varēsim piedzīvot - spējot izprast un izpaust savu sievišķo dabu, savu Dvēseli un sajusties līdz šūnu līmenim kā mīlestība.
Šajā reizē:
Nodarbībā runāsim par Mariju Magdalēnu, par viņas stāstu no "vispārzināmās" puses un par to, kāda viņa bija patiesībā un kāda viņa ir parādījusies manā dzīvē. Es dalīšos ar savu pieredzi un pastāstīšu kā katra no jums var savā integrēt komunikāciju ar šo satriecošo sievišķo arhetipu, Shakti šķautni un cik vērtīga var būt mijiedarbība ar dievišķo sievišķo enerģiju.
Ir laiks dziedināt brūces, un veidot attiecības ar dziļi sievišķo pirmsākumu sevī!