Sievietes kodola brūces

Magdalēnas kodu atslēgas

PIEVIENOTIES

Dziedināsim ievainojumus, apzināsimies savu potenciālu un uzsāksim ceļu sadraudzībā ar Mariju Magdalēnu, lai veidotu attiecības ar dziļi sievišķo pirmsākumu sevī.

22.03.23. - 10.05.23.

Click to play video

Dieviete pieprasa

Zeme mostas un Dievišķā enerģija pasaulē mostas un ikviena sieviete piedalās šajā procesā.


Mēs, kā sievietes, joprojām cīnamies par savu iespēju būt pilnībā tādām, kādas esam radītas no dabas - emocionālas, seksīgas, maigs, ievainojamas, jaudīgas, garšīgas, viedas, zinošas bez racionāla iemesla, sajūtīgas, dziedinošas un ietekmējošas.


Jo apzinātāk un veiklāk mēs mācēsim atrast sevī apslēptos dārgumus, jo iespaidīgāku dzīvi mēs varēsim piedzīvot - spējot izprast un izpaust savu sievišķo dabu, savu Dvēseli un sajusties līdz šūnu līmenim kā mīlestība.

Dievišķā enerģija mostas un

savu vietu blakus Dievam

Sievišķā Dievišķā enerģija ir tumša.

Nevis slikta, bet tumša. Tāda, ko var just, ar aizvērtām acīm.


Tā ir mūsu zemapziņa, mūsu ķermenis un pieredzes ārpus vizuāli uztveramā, un mēs strādāsim visos šajos līmeņos.

PIEVIENOJIES

Ko tevī “paceļ” šie tituli:

mauka

egoiste

ragana

Joprojām šodien šīs ir 3 galvenās mūsu sieviešu brūces.

IconIconIcon

Savā laikā Marija Magdalēna tika atzīta par vainīgu visos šajos “noziegumos”.


Viņa tika saukta par PROSTITŪTU, jo bija apmācīta seksuālajā alķīmijā un praktizēja svēto seksualitāti. Viņu sauca par KUCI un dēmonu apsēstu, jo viņa rūpējās par sevi un viņai bija robežas. Viņu sauca par RAGANU, jo viņa uzticējās savai intuīcijai.

Mums māca, ka mūsu vērtība, cieņa un sociālais statuss ir atkarīgs no mūsu spējas neizpaust seksuālo potenciālu. Tas mūs paralizē un nomāc, jo mēs dzīvojam nepilnvērtīgi un, protams, noved pie kauna sajūtas, pašmīlestības trūkuma, atkarībām, līdzatkarībām attiecībās un bailēm no nepietiekamības.

PADAUZA

PADAUZA:

Mums māca, ka mūsu panākumi un vērtība ir atkarīga no citu cilvēku cerību piepildīšanas. Savukārt, kad mēs iestājamies par savām vajadzībām, mūs sauc par egoistēm. Ja mēs nerūpējamies un neapmierinām savas vajadzības, mēs sabotāžējam pašas sevi, izjūtam naidu pret sevi, kaitējam sev, novedam sevi līdz aizskarošām attiecībām un konkurējošas uzvedības.

KUCE:

KUCE

Patriarhātā vienlīdzība nozīmē izdzīvošanu. Citādība tiek uztverta kā draudīga. Kad esam kontaktā ar savu intuīciju un izdzīvojam savu unikalitāti, mūs sauc par dīvainām, jocīgām. Tas noved pie mūsu pašizpausmes mākslīguma, bailēm tikt pamanītām, izolētības, atšķirtības sajūtas un bezspēcībai savas Dvēseles priekšā.

RAGANA:

RAGANA

Ir laiks dziedināt šīs brūces

Ir laiks dziedināt šīs brūces

un veidot attiecības ar dziļi sievišķo pirmsākumu sevī

Atprogrammēsim patriarhāta, vecāku, sabiedrības uzliktās vecās un liekās pārliecības, darbosimies ar ķermeni, kā arī strādāsim mistiskajā līmenī, kurā notiek tie dzīves procesi, kas tik ļoti vilina, bet ko ar prātu nevajag skaidrot.

Šajā nodarbību ciklā sievietes iegūs dzīvu sajūtu par attiecībām ar Dievieti, ar Shakti un galvenais - ar Mariju Magdalēnu, kas ir burvīga, skaista, bagāta un iespaidīga lielās MA (pirmatnējās mātes) mīlestības nesēja.

BEZMAKSAS

IEVADA NODARBĪBA

15.marta tiešraides ieraksts

Anita Mitriķe dalīsies savā personīgajā pieredzē par šo tēmu, kā arī iepazīstinās ar Mariju Magdalēnu, ar viņas stāstu no "vispārzināmās" puses un par to, kāda viņa bija patiesībā un kāda viņa ir parādījusies Anitas dzīvē.

SAŅEMT

"Magdalēnas kodu atslēgas"

Kursa laikā mēs darbosimies ar zemapziņas programmām un veiksim dažādas meditācijas un meditāciju ceļojumus.


Tā kā kursā tiks aptvertas vairākas jomas, ir potenciāls uzziedēt gan tām, kas jau ir strādājušas ar šāda tipa tēmām un vēlas padziļināt pieredzi, gan arī tām, kas pirmo reizi saskaras ar sievišķo pamata traumu dziedināšanu.

1

Ievada nodarbība

Praktiskas tiešsaistes nodarbības

8

Vairāk kā 13 stundas aktīvas darbošanās

13

Ievada nodarbība

Anita Mitriķe dalīsies savā personīgajā pieredzē par šo tēmu, kā arī iepazīstinās ar Mariju Magdalēnu, ar viņas stāstu no "vispārzināmās" puses un par to, kāda viņa bija patiesībā un kāda viņa ir parādījusies Anitas dzīvē. JA VĒLIES ATBRĪVOT DIEVIETI SEVĪ - PIEVIENOJIES!

nodarbība

1

Nodarbībā runāsim par Mariju Magdalēnu, par viņas stāstu no "vispārzināmās" puses un par to, kāda viņa bija patiesībā un kāda viņa ir parādījusies manā dzīvē. Es dalīšos ar savu pieredzi un pastāstīšu kā katra no jums var savā integrēt komunikāciju ar šo satriecošo sievišķo arhetipu, Shakti šķautni un cik vērtīga var būt mijiedarbība ar dievišķo sievišķo enerģiju.

nodarbība

2

22.03. plkst. 19:30

Nodarbībā strādāsim ar zemapziņas programmām, kas ir saistītas ar savas seksualitātes nepieņemšanu. Pieņemsim kvalitātes, izstrādāsim novecojušas pārliecības un atbrīvosimies no važām, kas mums liedz šo dzīvi piedzīvot baudpilni, emocionāli, ritmiski krāsaini un dzīvi.

29.03. plkst. 19:30

nodarbība

3

Nodarbībā būs meditācijas ceļojums, lai sakārtotu 2.čakru, savu radīšanas centru, iepazīstos ar savu dzemdi un lūgtu, lai Marija Magdalēna palīdz atgūt vērtības sajūtu pilnībā. Viņa bija bagāta, jaudīga un pievilcīga. Un es zinu, ka tā vien gaida, kad sievietes spēs paņemt pretim šīs dāvanas.

nodarbība

4

05.04. plkst. 19:30

Nodarbībā atkal darbosimies ar savu zemapziņu un atbrīvosimies no idejām, kas liedz mīlēt sevi vispirms. Kā piepildīt sevi un tad dalīties ar apkārtējiem? Kā nolikt robežas, kas man vairs nav ko dot? Kā pārstāt būt labiņai visiem citiem, kamēr manis pašas vajadzības nav apmierinātas. Kā vispār pamanīt savas vajadzības un ļaut sev tās nodrošināt?

12.04. plkst. 19:30

nodarbība

5

Nodarbībā visu iepriekš atvērto potenciālo nostiprināsim un piepildīsim katru savu šūniņu ar mīlestību pret sevi. Marijas mīļotais Yeshua sacīja - mīli savu tuvāko kā sevi pašu. Tad nu, lai vairotu patiesu mīlestību šajā pasaulē mums ir jāiemācās mīlēt vienam otru - bet ja es nemīlu sevi, es nevaru mīlet nevienu. Tas vienkārši nav iespējams. Tāpēc šajā nodarbībā sāksim ar to, ka ir jāpiepildās, lai vispār būtu, ko kādam dot. Šo un arī pārējās meditācijas vadīšu plūsmā, ļaujoties tam, kas tajā mirklī nāks cauri, augstākajā labumā mums un pasaulei.

nodarbība

6

19.04. plkst. 19:30

Nodarbībā zemapziņas līmenī atbrīvosimies no visām jocīgajām idejām, kas mums ir par raganām, par dziedniecēm, par sievietes spējām just un zināt vairāk. Kā dēļ ir tā, ka intuīcija bieži vien tiek zemāk novērtēta nekā iemācītas gudrības? Kā mēs varam augt savā apzinātībā un brīvībā tā, lai varētu atvērt maģiskās spējas un no sirds priecāties par to, ko VĒL es varu.

26.04. plkst. 19:30

nodarbība

7

Nodarbībā praktiski vērsim vaļā savu maģisko potenciālu. Meditācijā, strādājot ar saviem apslēptajiem kodiem un to dotajām iespējām, ļausimies, lai Dieviete dot tajā mirklī to, ko esam gatavas paņemt pretim un ieraudzīt par sevi un par šo pasauli. Atdarīsim durvis un savu augstāko potenciālu.

nodarbība

8

03.05. plkst. 19:30

Nodarbība būs paredzēta, lai mēs padalītos ar pieredzēto, pastrādātu ar "astēm", kas palikušas un saliktu visus punktiņus uz i, lai varētu šo praksi ieviest ikdienā, turpināt savu ceļu un saprastu kā vēl šie procesi varētu notikt.

10.05. plkst. 19:30

Mēs tiksimies 9 reizes online režīmā.

E-kurss / Video nodarbības

Katrai nodarbībai nepieciešams veltīt 2h laika, lai var gan mierīgi tajā ieiet, gan pieredzēt, gan pēc nodarbības veltīt laiku integrācijai un noteikti ir ieteicams pēc tam uzreiz pierakstīt dienasgrāmatā pieredzēto.

Tās ir nodarbības vai kurss, kas iepriekš ir sagatavots un ierakstīts. Dalībnieks var savā akadēmijā piekļūt un mācīties jebkurā sev vēlamajā laikā un vietā.

Nodarbības ir pieejamas pakāpeniski, atkarībā no tā, kā pasniedzējs ir veidojis programmu. Kad nodarbība ir atvērta, tad tā ir pieejama uz nenoteiktu laiku, lai dalībnieks var atgriezties atkārtot vai padziļinātāk apgūt zināšanas.

vai dzirdi, kā dieviete tevi sauc?

vai dzirdi, kā dieviete tevi sauc?

JA TĀ IR - ATSAUCIES UN PIEVIENOJIES MUMS!

PIEVIENOTIES

Kursa vadītāja

Esmu parapsiholoģe un strādāju ar cilvēkiem, ar meditācijām jau vairāk kā 10 gadus. Ar dažādu dieviešu arhetipiem un to iemiesošanu darbojos pāris gadus, tomēr tieši šis laiks ir bijis satriecoši interesants un piepildīts ar iekšējiem procesiem. Es zinu, ka es varu ar to dalīties un to arī vēlos darīt.

Pirmo reizi iniciāciju tieši no Marijas Magdalēnas saņēmu pirms 3 gadiem un kopš tā laika mūsu attiecības ir padziļinājušās, satuvinājušās un katrā ziņā manā dzīvē šai enerģijai, Dievietes šķautnei ir īpaša nozīme. Es darīšu visu iespējamo, lai šī kursa laikā iedotu sajūtu par to, kā tas ir - strādāt ar Dievieti.

Anita Mitriķe

TIEKAMIES KURSĀ

un kopīgi dziedināsim ievainojumus, apzināsimies savu potenciālu un uzsāksim ceļu sadraudzībā ar Mariju Magdalēnu, lai veidotu attiecības ar dziļi sievišķo pirmsākumu sevī.

15% atlaide izzudīs pēc:

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes

--30%

385€

  • 1 bezmaksas un 8 maksas nodarbību tiešraižu ieraksti.
  • Kopīga darbošanās un atbildes no pasniedzējas īpašā kursa WhatsApp grupā.
IELIKT GROZĀ
  • Piekļuve konkrētā mēneša nodarbībām un tiešraižu ierakstiem
  • Kam tieši šis kurss ir domāts?
  • Pasniedzējas personīgās pieredzes stāsts.
  • Kā norisināsies mācības?
  • Kāpēc tieši šo kursu ir vērts apmeklēt?
  • Un saņemsi daudzas citas atbildes par šo kursu. Reģistrējies!
SAŅEMT

260.00€

Bezmaksas

IEVADA NODARBĪBA

MĒNEŠA

ABONEMENTS

PILNAIS KURSS

260.00€

- 15%

15. marta tiešraides ieraksts

65.00 EUR

Marts

65.00 EUR

1 bezmaksas + 2 maksas tiešsaistes nodarbību ieraksti

IELIKT GROZĀ

Aprīlis

4 maksas nodarbību ieraksti

130.00 EUR

IELIKT GROZĀ

Maijs

2 maksas tiešsaistes nodarbību ieraksti

65.00EUR

IELIKT GROZĀ

130.00 EUR

65.00 EUR

- 15%

Atsauksmes no citiem Anitas kursu apmeklētājiem

atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme
atsauksme

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Icon

KUR NOTIKS NODARBĪBAS?

Visas nodarbības notiks tiešraidē zoom platformā - saiti uz zāli atradīsi AKADĒMIJĀ 15 minūtes pirms katras nodarbības sākuma.

VAI BŪS PIEEJAMI IERAKSTI UN MATERIĀLI?

Nodarbību ierakstus atradīsi savā AKADĒMIJĀ 24 - 48 stundu laikā pēc tiešraides. Kā arī pie attiecīgās nodarbības atradīsi materiālus, ja tādus kursa pasniedzēja būs paredzējusi.

CIK ILGI BŪS PIEEJAMI IERAKSTI UN MATERIĀLI?

Visi kursa materiāli un tiešraižu ieraksti būs pieejami līdz šī gada beigām - 31.12.2023.

VAI BŪS PRIVĀTS KURSA DALĪBNIEKU ČATS?

Jā, atbalstam, iedvesmai un saziņai ar pasniedzēju darbosies slēgtā WhatsApp grupa, kuras saiti saņemsi kursa sākumā.

Virtuālais apmācības projekts

"Dzīves elpa"

10+

Pastāvēšanas

ilgums

1000+

Novadīti

vebināri

25+

Pasniedzēji