KRISTĪNE VALLERE. Neirografikas skolas sertificēts kurss - LietotājsKurss "Lietotājs" ir pamata bāzes kurss, kas atver vārtus neirografikas pasaulei un dod tālāku iespēju piedalīties šīs metodes apzināšanā, semināros , Neirografika ir apzinātās zīmēšanas metode, kas ļauj caur radošumu, trasformēt pasauli sev apkārt.​

Kurss "Lietotājs" ir pamata bāzes kurss, kas atver vārtus neirografikas pasaulei un dod tālāku iespēju piedalīties šīs metodes apzināšanā, semināros , lekcijās, dažādu algoritmu apmācības vebināros, apgūt nākošos līmeņus neirografikas skolā Krievijā.

Metodes izveidotājs – Pāvels Piskarevs Ph.D., psihologs (Пискарёв Павел Михайлович Ph.D) 

Neirografika ir apzinātās zīmēšanas metode, kas ļauj caur radošumu, trasformēt pasauli sev apkārt.

- Šī metode apvieno domu un līniju. Šis ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā formēt jaunu realitāti. Metode palīdz pašā vienkāršākajā un elegantākajā veidā izmainīt esošo uz vēlamo. Izlīdzināt komunikāciju jeb kurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudu, biznesu, organizācijām, procesiem, situācijām.

- Unikāls veids izgaismot simbolus, noformēt zīmes, izveidot kodu, kas atver jeb kuras dzīves situācijas atrisinājumu, pašos dažādākajos tās kontekstos.


Lai apgūtu šo metodi nav nepieciešamas zināšanas vai iemaņas zīmēšanā vai kādās citās mākslas nozarēs.

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: