INGAS GROMOVAS E-kurss. AKUPRESŪRAS PUNKTI UZ ĶERMEŅAKursā ir iespējams apgūt 14 svarīgākos enerģijas kanālus-meridiānus un visus bioloģiski aktīvos punktus

 

Akupresūra ir sena, Ķīnā praktizēta dziedniecības māksla, kurā rezultātus panāk, regulējot enerģiju caur īpašiem ķermeņa punktiem, jo mūsos plūst ne tikai asinis un limfa. Manipulējot ar konkrētiem punktiem, tiek ietekmētas cilvēka emocijas, fiziskais un garīgais stāvoklis.

Pa organismu plūst daudz enerģētisko kanālu- meridiānu, tie ir kā asinsvadi un kapilāri – lielāki un smalkāki. Svarīgākie kanāli ir 14, no kuriem 12-pāra un 2- priekšējais un aizmugurējais - galvenie. Uz katra kanāla atrodas bioaktīvās punktu zonas. Aktivizējot šos punktus iespējams novērst hroniskus iekaisumus un normalizē organisma dzīvotspēju.

Ci enerģija cirkulē kanālos neitrāla, taču, kad kanāli ir aizsprostoti un tur veidojās bloks, tad enerģija var savērpties un doties ar vektoru pretējā virzienā vai nosprostojuma dēļ uzkrāties nosprostojuma zonā.

E-kursā " AKUPRESŪRAS PUNKTI UZ ĶERMEŅA" 

būs iespējams apgūt 14 svarīgākos enerģijas kanālus-meridiānus un visus bioloģiski aktīvos punktus.

Šī akupunktūras meteode ir interesnata ar to, ka punktus timulējam uzliekot pipara plaksteri, jo tā sildošais efekts aktivizē punktu. Tāpēc laiks tam visam ir vajadzīgs tik, lai uzlīmētu uz pareizā punkta šo pipara plāksteri. Profilakses nolūkos šis plāksteris var stāvēt 2-3 dienas. Kādas konkrētas problēmas risināšanā pie katra meridiāna būs mazliet savādāk, bet vidēji viena nedēļa.

Par to visu Inga Gromova stāsta pie konkrētās nodarbības.

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: