“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas Sandra Vestermane – ārste neiroloģeĀrste neiroloģe, ar 17 gadu darba pieredzi medicīnā, 10 gadus strādā savā privātpraksē ”Ārsta prakse neiroloģijā”

Ārste neiroloģe, ar 17 gadu darba pieredzi medicīnā, 10 gadus strādā savā privātpraksē ”Ārsta prakse neiroloģijā” (www.e-neirologs.lv). Absolvējusi Latvijas Medicīnas Akadēmijas (Rīgas Stradiņa universitāti) medicīnas fakultāti, rezidentūru neiroloģijā Latvijas Universitātes Pēcdiploma izglītības fakultātē, atkārtoti stažējusies neiroloģijā dažādās Vācijas klīnikās, šobrīd studē maģistratūrā Academy of neuroscience, (Vācijā) kognitīvo neirozinātni. 
Pieredze lekciju un semināru vadīšanā dažādām auditorijām par aktuālām tēmām medicīnā , veselības jomā un neirozinātnē ( neirobioloģijā) . Regulāri publicējas Latvijas medicīnas žurnālos (“Doctus”, “MedicusBonus”, “Latvijas Ārsts”, u.c.). Pabeigusi The Association for Applied Psychophysiology and Biofeedback (AAPB) un Medicene Research and training Fondation apmācības programmas Biofeedback un Neurofeedback metodēs (2010/2011). Šobrīd aktuālie darbības virzieni un mērķi ir popularizēt praktiskās psihofizioloģijas (www.biofeedback.lv) un praktiskās neirozinātnes (www.neirozinatne.lv) metodes Latvijā, un ieviest tās praksē veselības un darba spēju uzlabošanā . Vairāk par metodi šeit: http://www.biofeedback.lv/

Šajā reizē pastāstīšu par Biofeedback metodi , tās pielietojuma iespējām un ierobežojumiem. Kā piemēru praktiskam pielietojumam izmantojot veģetodistoniju un tās ārstēšanas iespējas ar šo metodi.

____________________________________________

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.  

 

PIEDALIES ZIEDOŠANĀ.

Ja vēlies pateikt paldies par tikšanos VIESISTABĀ un caur to vēl piedalīties labdarības žestā, Tev ir iespēja gan pirms, gan pēc vebināra ziedot brīvi izvēlētu summu. 

Dalīties sociālajos tīklos: