“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas MARTA KIMONTE – Austrumu dziedniecības speciālisteMīļi aicinu jūs izzināt sevi, harmoniskākai un mierpilnākai dzīvei!

Marta Kimonte:

“Šīs dzīves stāsts sākās ne tik tālajā 1987.gadā Ulanbatorā, Mongolijā. Nekas šajā pasaulē nav pastāvīgs. Gūstot mācības un pieredzi mākslā, viss pavirzījās pavisam citā gultnē, uzskākot mācības austrumu medicīnā.. Te nu es dzīvoju Latvijā un nodarbojos ar holistiskās metodes dziedniecību, balstoties uz Tradicionālo Ķīniešu medicīnu un Tradicionālo Tibetas medicīnu.

Vai jūs zinājāt, ja cilvēkam bieži sāp ausis, ir priekšlaicīga matu izkrišana – ka tas norāda uz novājinātām nierēm? Vai arī ir izteikta sarkana sejas āda – tas savukārt, liek mums pievērst uzmanību uz sirds pašsajūtu. Vai palūkojoties uz savām pēdām, ka tās mums var daudz ko pastastīt par veselības stāvokli..

Savu ceļu dziedināšanas pasaulē, es iesāku ar ķīniešu pēdu masāžu. Jau izsenis ir uzskats, ka pēdu masāža ir ļoti efektīva metode gan diagnosticēšanā, gan ārstēšanā, gan profilaksē, par cik uz pēdām atrodas ļoti daudz nervu galu, kuri ir saistīti ar dažādiem iekšējiem orgāniem. Izskatot šīs zonas, mēs varam spriest par konkrētā orgāna stāvokli.

Strādājot ar cilvēkiem, es sāku pamanīt, ka iedarbojoties tikai caur fizisko ķermeni, labvēlīgi rezultāti parādās pēc ilgstoša laika. Tādēļ dziļāk pētot austrumu prakses, es sapratu, ka cilvēkam ir svarīgas 3 sastāvdaļas : vesels fiziskais ķermenis, veselas emocijas un rāms , vesels prāts.

U-sin jeb 5 elementu sistēma ir lielisks instruments, lai pēc dzimšanas datuma saprastu, ar ko cilvēks ir atnācis šajā dzīvē. Kādi orgāni un sistēmas ir novājinātas. Kur saslimšanas var izpausties visātrāk. Kā arī kuri orgāni un sistēmas ir spēcīgi. Vēl pēc U-sin sistēmas var izpētīt cilvēka psihoemocionālo portretu un izzināt, kādas rakstura īpašības un emocijas traucē dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli.”

_________________________________

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.  

 

 

PIEDALIES ZIEDOŠANĀ.

Ja vēlies pateikt paldies par tikšanos VIESISTABĀ un caur to vēl piedalīties labdarības žestā, Tev ir iespēja gan pirms, gan pēc vebināra ziedot brīvi izvēlētu summu. 

 

Dalīties sociālajos tīklos: