“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas MAIJA KADIĶE – Eņģeļu praktiķe un terapeiteEņģeļi ir Gaismas būtnes, kas ir blakus no brīža, kad atnācām uz Zemi.Mums katram ir savi uzdevumi, kas jāpaveic šajā dzīvē. Eņģeļi ir tie, kas palīdz saprast sevi, savu dzīves misiju un Dvēseles Ceļu.

Maija Kadiķe ir liepājniece.Rīgā, Universitātē viņa mācījās Krievu filoloģijas un literatūras fakultātē un pēc studiju beigšanas dzīve iegrozījās tā, ka Maija palika galvaspilsētā. Strādājusi skolā, izdevniecībā, bet tagad pati ir uzņēmēja. Tagad jau daudzi Maiju visā Latvijā pazīst kā eņģeļu praktiķi un terapeiti, kura vada nodarbības un seminārus par šo tēmu. 

Dzīve kopā ar Eņģeļiem.

Eņģeļi ir Gaismas būtnes, kas ir blakus no brīža, kad atnācām uz Zemi. Patiesībā Viņi bija tie, kas palīdzēja atrast vecākus un sameklēt mājas. Tā mēs turpinām iet pa dzīvi kopā ar Eņģeļiem. Kad spējam pieņemt Eņģeļus kā nozīmīgu savas esības daļu, tad sākas apzināta sadarbība ar Eņģeļu Gaismas pasauli.

Katram tas notiek savā laikā. Katram tas ir savādāk. Bet ir viena kopīga lieta – Ceļš kopā ar Eņģeļiem ienes dzīvē daudz Gaismas. Eņģeļi ir tie, kas atbalsta, iedrošina un sargā, kā arī sniedz padomus un dievišķo vadību. Dzīvē tad var ienākt jaunas kvalitātes – miers un līdzsvars,  pateicība un līdzjūtība, radošums un prieks.

Mums katram ir savi uzdevumi, kas jāpaveic šajā dzīvē. Eņģeļi ir tie, kas palīdz saprast sevi, savu dzīves misiju un Dvēseles Ceļu. Ejot apzināti, ejot kopā ar Eņģeļiem, daudz ko varam pieņemt un saprast daudz dziļāk un īstāk. Tas nenozīmē, ka būs viegli. Tas nozīmē, ka būs patiesi.

Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas trīs grāmatas ,, Eņģeļu lūgšanas,, , Eņģeļu dārzā,, un ,,Ceļš ar Eņģeļiem,,.

Erceņģeļi un Gaismas Skolotāji ir sūtījuši savus vēstījumus visu laiku. Īpaši spēcīgi savienoties ar Viņu enerģijām var vietās, kur Viņi ir bijuši, dzīvojuši un nesuši savas mācības. Esmu bijusi daudzās tādās vietās uz zemeslodes, kur saņēmu spēcīgus Gaismas impulsus savam darbam. Vienlaicīgi esmu sajutusi, cik svarīgi tas ir Mātei Zemei, ka dodamies pie Viņas apzināti un ar atvērtu sirdi. Tagad vadu arī grupas uz šīm īpašām vietām un uz Zemes čakrām, kopā sajūtam, strādājam, transformējam.

Eņģeļu vadīta esmu izveidojusi Eņģeļu skolu. Tagad skolai ir akreditēta trīsgadīga mācību programmu ,,Sevis izzināšana caur Gaismas pasauli,,, kurā tiek apgūti garīgie dzīves pamati un dota iespēja sajust un veidot kontaktu ar Eņģeļiem.

Es esmu pateicīga cilvēkiem, kas ir man blakus un arī tālumā, ka esat saklausījuši Eņģeļu balsis, ka Jums tās ir nepieciešamas un ka varam iet šo Ceļu kopā.

Katra diena ir iespēja. Katra diena atnāk kā brīnums.

Kad cilvēki sāk dzīvot kopā ar Eņģeļiem, viņi arī  arvien vairāk ir eņģeļi.

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.  

Dalīties sociālajos tīklos: