“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas KRISTĪNE VALLERE – astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktoreEs dzīvojot pēc principa, jo vairāk dosi, jo vairāk saņemsi vietā, es mīļu prātu dalos ar saviem atklājumiem, pieredzi un meklējumu rezultātiem.

Kristīne Vallere – astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, labu ļaužu sanākšanas „Laika Rata pietura Evertos” organizātore- tie ir šī brīža tituli aiz kuriem ir paslēpusies zinātkāra būtne ar lielu, milzīgu vēlmi izprast, kas notiek Visumā, caur savu  5 zvaigžņu skorpiona lodziņu veroties uz plašo pasauli. Skorpiona zīmē dzimušiem ļaudīm lielākais talants ir izmantot „otrās elpas” fenomenu, kad liekās, ka viss ir sabrucis jeb tuvu tam, tad uzrodas, kāds pārspēks, kas atļauj transformēties un atdzimt jaunā kvalitātē. Un dzīvojot pēc principa, jo vairāk dosi, jo vairāk saņemsi vietā, es mīļu prātu dalos ar saviem atklājumiem, pieredzi un meklējumu rezultātiem.

Tēmas, kuras šobrīd dzīvo manā sirdī:

  • Saules kalendārs. Esmu latviete un dzīvoju vienā ritmā ar Sauli, pēc Saules kalendāra, gan tā, kas saglabājies latviešiem, gan tā, kas nāk no vēl senākiem āriešu laikiem. Mūsu sētas godā tiek turēti senie Saules svētki un uguns rituāli.
  • Astroloģija ārpus vecajām robežām. Mūsdienās, jebkuru astroloģisko karti ar lūgšanām var izmainīt, gan uz labo, gan slikto pusi, viss ir pašu rokās. Tāpēc, kā astrologs ar prognozēšanu nejaucos cilvēka dvēseles ceļā, tik sniedzu roku, lai pārceltu pāri grāvim, kas no skata ir baisāks, kā īstenībā. Dzimšanas dienas –spēka punkts, kā visproduktīvāk to sagaidīt un pavadīt.
  • Dziednieciskā pirts. Pirtnieka galvenais uzdevums ir „izklaidēt” fizisko augumu, lai Dvēsele ar Dieviņu var parunāties. Citreiz šīs sarunas ir ļoti dziļas, transformatīvas un nopietnas, kad talkā jāņem krāsas, smaržas, augi un skaņu vibrācijas. Sieviešu pirtis, neauglības jautājumi, pēcdzemdību perioda senie rituāli. Palīdzēt dziedināt dvēseli, gan jaunam, vecam, gan vīrietim vai sievietei, pats galvenais atgriezt pašdziedināšanās mākslu. Tā arī dēvējam mūsu pirti „Dvēseles dziednīca”
  • Neirografika. Apzinātā zīmēšana, kas atļauj sarunāties ar saviem neironiem, tiem saprotamā valodā un skaistā, mākslinieciskā veidā izmainīt savu dzīvi un pasauli sev apkārt, pārvēršot vēlamo – reālajā.

_________________________________________________

Tā ir jauna iespēja padarīt savu dzīvi bagātāku ar cilvēkiem un notikumiem.  

Reģistrējies laicīgi un esi kopā ar mums!

Dalīties sociālajos tīklos: