Lita Brambate Enerģijas elpošana atdzimšanai vadītāja (rebirther) Pasniedzēja Notikumi

Esmu vienmēr jutusies Savienota ar Visumu, gaismas un mīlestības spēkiem un mīļajiem sargeņģeļiem, vienmēr komunicējusi ar viņiem, lūgusi un saņēmusi palīdzību un mācības. Bet apzināti mans ceļš sākās pēc vienas ballītes Barselonā. Pamostoties no rīta vienkārši zināju, man ļoti skaidri tika nodota šī informācija – vai nu es pilnībā mainos, atrodoties savā ķermenī, vai nu arī pēc gada man jādodas tālāk, lai atdzimtu no jauna citā ķermenī. Tā nu ķēros klāt sevis atrašanai un transformācijai.

Dzīve mani aizveda pie Enerģijas elpošana atdzimšanai (Rebirthing breathwork). Esmu apguvusi šo metodi Nīderlandē un Vācijā, sertifikātu ieguvu ASV pie tās autora Leonarda Orra. 1962. gadā viņš to atklāja un sāka attīstīt. Pati priekš sevis to esmu atradusi kā visspēcīgāko un efektīgāko, tādēļ arī piedāvāju citiem. Piedāvāju to, kas man palīdzēja mainīties dziļi iekšēji. Atrast sevi un atvērt savu potenciālu.

Šī ir ļoti spēcīga metode, kas māca elpot ne tikai gaisu, bet arī enerģiju, tādā veidā sevi dziedēt un atdzimt no jauna dzīvei saskaņā ar savu iekšējo būtību.Lielisks veids sevis iepazīšanai un sakārtošanai, lai uzlabotu dzīves kvalitāti un pašsajūtu. Atbrīvotos no visa liekā un traucējošā. Palīdz atrast, izzināt un pilnveidot sevi. Sākt dzīvot apzināti. Iegūt dziļu iekšēju mieru. Patiesi iemīlēt dzīvi, sevi un apkārtējos. Tā sastāv no divām daļām – savienotās, jeb dziļās elpošanas, kuras laikā elpojam ne tikai gaisu, bet arī enerģiju paplašinot apziņu un psiholoģiskās puses, kas ir darbs katram ar sevi, esmu līdzās un atbalstu ceļinieku, daloties ar tiem darbarīkiem, kas man pašai palīdzējuši un ir efektīgi.

Mana darbarīku lāde ir papildinājusies un nu tajā ir – Enerģijas elpošana atdzimšanai, Ošo Dzen Taro, kristāli un mīlestības masāža.

Dzīve ir intersants piedzīvojums, ceļi dažādi un ir labi, ja ir kāds, kas palīdz un atbalsta gājēju. Dažkārt norāda virzienu, iedod gaismas staru vai vienkārši apmīļo kad vajadzīgs.

Esmu nākusi šajā pasaulē ar misiju palīdzēt cilvēkiem īpašā veidā. Es nesu izmaiņas un transformācijas. Palīdzu katram nonākt pie viņa īstās būtības. Atklāt katra īpašos talantus, iemīlēt sevi un dzīvi. Atgriezties pie dabīgā stāvokļa – prieka, laimes un mīlestības, vai arī vienkārši justies labāk. Esmu arī kā instruments un vārsts caur kuru plūst informācija, kas katram vajadzīga attiecīgajā brīdī.

Laime nav tad kad ir viss ko vēlies, bet gan tad, kad novērtē, baudi un proti pateikties par visu kas ir un kā ir. 

 


Pasniedzēju cikli :


LITA BRAMBATE. Nodarbību cikls - Aizrakstīt un aizelpot sevi atpakaļ pie autentiskās būtības.
LITA BRAMBATE. Nodarbību cikls “Labklājības apziņa”
LITA BRAMBATE. Nodarbību cikls “Man nav jābūt, es esmu!”
LITA BRAMBATE Nodarbību cikls - Mēs to visu paši esam izdomājuši. Ilūzijas

Sazināties ar pasniedzēju