ZVĒRĪGAS SARUNAS ar ININ NINI. Trešā saruna.

Maksas vebināri
Inin Nini

Augu mistiķe, Dvēseles pavadone

Datums: 08. jūlijs, 2020
Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: 20.50 EUR
Tiešraide ir noslēgusies. Drīzumā Jums būs iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu.

Šīs sarunās ir tiem, kuri vēlas dzīvot pilnasinīgu dzīvi, kuriem nav sveša Dvēseles pasaule un kuri vēlas uzdrošināties tapt aizvien patiesāki, mierpilnāki un mīlošāki.

Māte Daba un Visums nedod to, ko mēs egoistiski vai iluziori vēlamies, bet to, ko mums patiesi vajag. Šī kopābūšana ir ceļš uz savu patieso vajadzību izzināšanu, uz savu neatkārtojamo patiesību.

Sarunas par Spēku. Kas ir Spēks? Kur tas mīt? Kā sadzirdēt savu intuīciju un savu zvērīgo, vērīgo dabu - instinktus? Kā savienoties ar Zemi, Debesīm un piedzīvot savu unikālo, neatkārtojamo dzīvi? Ko stāsta senču viedums - pasakas, mīti, ceremoniju riti? Ko pauž Augi? Kurp mēs virzāmies un kas šobrīd ir būtiski katra ceļā?

____________________________

Nodarbībai nepieciešams. Netraucēta telpa, iespēja iedziļināties, vēlme dalīties.

Nodarbība notiks. ZOOM platformā. Kā tai pieslēgties informēsim nodarbības dalībniekus. Tāpat 48 stundu laikā pēc nodarbības būs pieejams nodarbības ieraksts,

Nodarbību cikls - ZVĒRĪGAS SARUNAS ar ININ NINI


Sarunas par Spēku. Kas ir Spēks? Kur tas mīt? Kā sadzirdēt savu intuīciju un savu zvērīgo, vērīgo dabu - instinktus? Kā savienoties ar Zemi, Debesīm un piedzīvot savu unikālo, neatkārtojamo dzīvi? 


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 62.50€ 53.50€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: