ZVĒRĪGAS SARUNAS ar ININ NINI. Otrā saruna.

Maksas vebināri
Inin Nini

Augu mistiķe, Dvēseles pavadone

Datums: 01. jūlijs, 2020
Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: 20.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Ir Jauns Laiks. Tā kā bija, tā vairāk nevar un nestrādā. Kā būs, mēs varam tikai nojaust un viedēt. Kā būt šajā laikā, kā just sevi piederīgu un iederīgu savā dzīvē? Kā veidot veselīgas un spēcinošas attiecības šajā Jaunajā Laikā? Tie ir jautājumi, uz kuriem kopā meklēsim atbildes.

Visi ceļi ved uz vienu. Nav labāka vai sliktāka ceļa, ja tas ir patiess, godīgs un virza cilvēku pretī viņa paša Spēkam, nevis uzurpē to. Šo sarunu spēks ir katra iespēja atmosties un iekāpt savā pārliecībā, pasaules uzskatā, vērtībās. Tas ir ceļš uz sevi - pašu.

Sarunas par Spēku. Kas ir Spēks? Kur tas mīt? Kā sadzirdēt savu intuīciju un savu zvērīgo, vērīgo dabu - instinktus? Kā savienoties ar Zemi, Debesīm un piedzīvot savu unikālo, neatkārtojamo dzīvi? Ko stāsta senču viedums - pasakas, mīti, ceremoniju riti? Ko pauž Augi? Kurp mēs virzāmies un kas šobrīd ir būtiski katra ceļā?

__________________________________

Nodarbībai nepieciešams. Netraucēta telpa, iespēja iedziļināties, vēlme dalīties.

Nodarbība notiks. ZOOM platformā. Kā tai pieslēgties informēsim nodarbības dalībniekus. Tāpat 48 stundu laikā pēc nodarbības būs pieejams nodarbības ieraksts,

Nodarbību cikls - ZVĒRĪGAS SARUNAS ar ININ NINI


Sarunas par Spēku. Kas ir Spēks? Kur tas mīt? Kā sadzirdēt savu intuīciju un savu zvērīgo, vērīgo dabu - instinktus? Kā savienoties ar Zemi, Debesīm un piedzīvot savu unikālo, neatkārtojamo dzīvi? 


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 62.50€ 53.50€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: