Transformāciju cikls - Ceļā uz brīvību kopā ar savu Augstāko ES 1.nodarbība

Maksas vebināri
Anita Mitriķe - ParaFeja

Parapsiholoģe, burve, mīlestības pētniece

Datums: 22. februāris, 2019
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 12.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Šobrīd esam pārmaiņu laikmetā un cilvēkam rodas dabiska vēlme atbilst apkārt esošajai enerģijai. Gribas saprast, kas notiek, gribas pavadīt jēgpilni laiku un padarīt savu dzīvi vieglāku, brīvāku un justies vairāk sevī, mazāk satraukumos un ierobežojumos. Manuprāt tieksme but brīviem un nesatraukties pat to, ko citi domā ir vairāk vai mazāk visiem cilvēkiem. Protams, tas ir vajadzīgs visvairāk tiem, kas jau saprot, ka ir izeja un ka var dzīvot citādāk.

Izejot cauri transformāciju ciklam, cilvēks iegūst padziļinātāku izpratni par sevi, saviem aspektiem, kas neļauj dzīvot pilnīgā brīvībā un ir iesācis nozīmīgu darbu, lai atbrīvotos no ierobežojošām programmām, enerģijām. Protams, ka pēc viena cikla visu uzreiz “iztīrīt” nevar, tomēr ikviens redzēs uzlabojumus savā dzīvē un paplašinājumu apziņā, pasaules uztverē, kas savukārt kalpo kā brīnišķīgs tramplīns veselīgai garīgajai attīstībai.

Šajā reizē:

1.nodarbība

  • Kāpēc rituāli un meditācijas strādā?
  • Kas ir 7 čakras un kādas enerģijas ir tajās?
  • Kas ir mūsu Zemākais un Augstākais ES?
  • Kāda varētu izskatīties mana dzīve, ja es dzīvotu saskaņā ar savu īsto dabu, īsto Dvēseles misiju un piepildītu savu dzīvi ar jēgu?

 

Kas nepieciešams, lai sagatavotos nodarbībai.

Iekšējā izpratne par to, ka transformāciju process var būt arī emocionāli nepatīkams kādu brīdi, jo nāksies saskarties arī ar savām ēnas pusēm. Ir jādod sev laiks, iespēja atpūsties ķermenim un dvēselei. Nepieciešams laiks sev un vislabākajā gadījumā- dienasgrāmata, kurā pierakstīt piedzīvoto.

 

MĪLESTĪBAS MĒNEŠA AKCIJA!

 

Transformāciju cikls -

Ceļā uz brīvību kopā ar savu Augstāko ES 

AR 20% ATLAIDI

LĪDZ 22. FEBRUĀRIM

Dalīties sociālajos tīklos: