Rozes vakars.. Neirografikas autortehnikas un dzīves ziņas cikls. Rudens sievietes zelts.

Maksas vebināri
Kristīne Vallere

Astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, „Laika Rata pietura Evertos” organizātore

Datums: 17 .septembris,2021

Laiks: 18:00 - 21:00

Dalības maksa: 32.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Kristīne trīs vakarus rudens, saulgriežu laikā veltīs sevis bagātināšanai, stabilitātes, harmonijas un pārliecības veidošanai un aicina Jūs līdz šajā ceļojumā, caur neirografiku, senam tradīcijām, spēka dziesmām un  augu stāstiem.

Ko iegūs katra sieviete, kas piedalīsies šajā kopā būšanā ar Kristīni

  • pieņemt sevi savā vecumā,
  • ieraudzīt skaisto šodienā
  • modelēt spēkpilnu rītdienu.

 

Rozes vakars.

Rozes mēdz būt dažādas, citas skaistuma – uzplaukst un nozied; citas necili ziedot dod augļus, kas var izdziedināt kaites un priecēt garajos ziemas vakaros ar savu aromātisko sīrupu pie vakar tējas, vai ēteriem siltajās vannās. Pierasts ir kārtot pagātnes lietas, vai ārstēt kaites , kas jau ir iznākušas uz āru.

Mēs dosimies nākotnē, lai izdziedinātu to un ieaustus viskaistākos dzīparus un veidot visskaistākos rakstus savā ceļā, lai tur būtu smiekli, mīlestības un pārliecība, ka esmu vislabākā sevis versijas šajā dzīves posmā !

_______________________________

Lai piedalītos nepieciešamas kaut minimālas zināšanas neirografikā!

Uz nodarbībā jāsagatavo A4, A5 zīmēšanas papīrs, marķieri, flomāsteri un/vai zīmuļi, ievēlēt īpašu sveci , ko iedegt nodarbību laikā, un ieteicams, katrai nodarbībai atbilstošu augu pušķīti ienest mājā vai pagatavot uz nodarbību kādu īpašu tēju, kā vakara pavadoni, lai visas stihijas būtu mums klātesošas.

KRISTĪNE VALLERE. Neirografikas autortehnikas un dzīves ziņas cikls. Rudens sievietes zelts.

Rudenī rozes zied visskaistāk, augu bagātība ir  to augļos un sēklās. Šajā gada ritējumā rāminās laiks un tas ļauj arī mums apstāties un ieraudzīt savu rudenīgās sievietes skaistumu, šarmu un spēku.

Cikla izvēles iespējas:

Lasīt vairāk

Dalīties sociālajos tīklos: