Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. 6.nodarbībā

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 06. jūnijs, 2019
Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: 12.50 EUR

Ielikt grozā

Tiešraide ir noslēgusies! Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Zināšanas liek pievērst uzmanību tam, kam mēs līdz šim paskrējām garām, to neredzot. Zināšanas dod jaunu lietu kārtību redzējumu un pilnīgi citus pasaules uzskatus. Ja līdzdarbosies, iegūsi arī pieredzi. Pieredze ļoti bieži ir trūkstošais posms realizācijā un pārmaiņās. Pieredze motivē vēl vairāk. Vēl vairāk motivācijas rada interesi nostiprināt un papildināt esošās zināšanas, kas savukārt rada vēlmi iegūt vēl vairāk pieredzes. Un tādejādi mēs varam nokļūt radīšanas ciklā izdzīvošanas vai baiļu cikla vietā.

Šajā reizē:

Kā strādā Tavas smadzenes, nodrošinot domāšanas-jušanas ciklu un arī placebo efektu. Kāpēc ir tik grūti mainīties – tikt pāri pārmaiņu upei. Kā piedzimst jaunais ES. Kā domāšanas-jušanas cikls atspoguļojas šūnā. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti.

6.eksperiments “Manifestēšana” jeb es gūstu pieredzi par savām spējām manifestēt jebko, ko es vēlos.

MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. JŪNIJS


Radītāja kurss. Tas var izmainīt Tavu dzīvi pilnībā tā, kā tas izmainīja manējo. No upura uz Radītāju! No nelaimes čupiņas, kas uzskata, ka liktenis nav maināms uz Radītāju, kas pats rada savu likteni!


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 52.50 €


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: