Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. 4. nodarbība

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 04. jūnijs, 2020
Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: 17.50 EUR Ielikt grozā

Šajā kursā darba būs daudz, bet tikai tā mēs varam cerēt uz to, ka mūsu dzīvēs kaut kas var mainīties. Padomā par to, cik daudz laika un enerģijas Tu veltīji tam, lai izveidotu savu personību tādu, kāda tā ir tagad un saņemtu atbilstošu rezultātus veselības, attiecību un finanšu jomās. Tas viss, protams, lielākoties bija neapzināti. Bet tagad viss var būt pavisam savādāk.

Šajā reizē:

Teorētiskā nodarbība.

  • Turpināsim izzināt zemapziņas spēku. Placebo un nocebo efekts. Placebo efekta mehānisma sastāvdaļas - nosacījuma reflekss, nozīmīguma piešķiršanas efekts, sagaidīšanas efekts. Kā Tava domāšana rada placebo efektu Tavā dzīvē. Kā strādā Tavs ķermenis radot placebo efektu. Kādā veidā un no kā mēs radām savu nemainīgo realitāti.
  • Džo Dispenzas studentu reālie piemēri.
  • Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti. 4.eksperiments “Tu spēj ietekmēt Bezgalīgo visu iespēju lauku un saņemt no tā atbilstoši Tavām pārliecībām un tam, ko Tu sagaidi” jeb  tu gūsti pieredzi par to, kā tu radi realitāti ar savu spēju fokusēties.
  • Neiroplastiskuma vingrinājumi.

MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. JŪNIJS.2020


Mēs esam radīti nevis, lai caur ciešanām kaut kā nebūt vilktos pa dzīvi, bet gan, lai lidotu, lai baudītu dzīves piedāvātos mirkļus un piedzīvotu katru dienu kā visfantastiskāko brīnumu!


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 62.50€ 45.50€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: