Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. 4.nodarbībā

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 30. maijs, 2019
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 12.50 EUR

Ielikt grozā

Tiešraide ir noslēgusies! Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Pieredze ļoti bieži ir trūkstošais posms realizācijā un pārmaiņās. Pieredze motivē vēl vairāk. Vēl vairāk motivācijas rada interesi nostiprināt un papildināt esošās zināšanas, kas savukārt rada vēlmi iegūt vēl vairāk pieredzes. Un tādejādi mēs varam nokļūt radīšanas ciklā izdzīvošanas vai baiļu cikla vietā.

Šajā reizē:

Turpināsim izzināt zemapziņas spēku. Placebo un nocebo efekts. Placebo efekta mehānisma sastāvdaļas - nosacījuma reflekss, nozīmīguma piešķiršanas efekts, sagaidīšanas efekts. Kā Tava domāšana rada placebo efektu Tavā dzīvē. Kā strādā Tavs ķermenis radot placebo efektu. Kādā veidā un no kā mēs radām savu nemainīgo realitāti. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti.

4.eksperiments “Tu spēj ietekmēt Bezgalīgo visu iespēju lauku un saņemt no tā atbilstoši Tavām pārliecībām un tam, ko Tu sagaidi” jeb es gūstu pieredzi par to, kā es radu realitāti ar savu spēju fokusēties.

MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. MAIJS


Radītāja kurss. Tas var izmainīt Tavu dzīvi pilnībā tā, kā tas izmainīja manējo. No upura uz Radītāju! No nelaimes čupiņas, kas uzskata, ka liktenis nav maināms uz Radītāju, kas pats rada savu likteni!


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 52.50 €


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: