Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. 3. nodarbība

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 28. maijs, 2020
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 17.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Radītāja kurss (Iepriekš saukts Dispenzas kurss) Dzīves elpā notiks jau 6.reizi. Katru gadu šis kurss tiek papildināts ar jauniem instrumentiem, jauniem palīgiem. Tā kursā ienāca Apzinātības prakse, Neiroplastiskuma vingrinājumi, Neiromākslošana,  Meditācija Kastes. Šogad to visu papildina tas, ka par Tavu lielisko palīgu var kļūt mana 2018.gada decembrī publicētā grāmata “Pamodināt sevī Radītāju”. Un PEAT (primārās enerģijas aktivēšana un transcendence), kas palīdzēs atbrīvoties no neptīkamām emocijām, sajūtām un pārliecībām. Un vairāk šajā gadā pievērsīsim uzmanību tādam fenomenam, ko neirozinātnieki sauc par “plūsmas stāvokli” (stāvoklis, kurā mēs lidojam, mums ir iedvesma, spējas, talanti, liekas, ka visa pasaule palīdz, neveiksmes pazudušas, bailes nav, idejas plūst straumēm, laiks ir apstājies,...). Meklēsim kā šo stāvokli radīt, nevis gaidīt, ka tas “gadīsies”.

Šajā reizē:

Praktiskā nodarbība.

  • Elpošanas vingrojums.
  • Meditācija “Sirds centra atvēršana. Elpošana. Tu esi placebo. Aplītis”.
  • 3. eksperiments “Tavas domas un apziņa spēj ietekmēt matēriju” jeb tu gūsti personisko pieredzi par savu domu, pārliecību spēku.
  • Neiroplastiskuma vingrinājumi.

MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. MAIJS.2020


Mēs esam radīti nevis, lai caur ciešanām kaut kā nebūt vilktos pa dzīvi, bet gan, lai lidotu, lai baudītu dzīves piedāvātos mirkļus un piedzīvotu katru dienu kā visfantastiskāko brīnumu!


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 47.50€ 40.50€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: