Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. 2021. 10. nodarbība

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 22 .jūlijs,2021

Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: 20.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

MAIRA par kursu

“Radītāja kurss. Tas var izmainīt Tavu dzīvi pilnībā tā, kā tas izmainīja manējo. No upura uz Radītāju! No nelaimes čupiņas, kas uzskata, ka liktenis nav maināms uz Radītāju, kas pats rada savu likteni!

Šajā kursā es Tev iedošu visu to, ko es esmu iemācījusies un, kas ir palicis ar mani kā visefektīvākais mehānisms, lai mainītos. Jo tikai mainoties mēs varam cerēt ieraudzīt kaut ko citu sevis radītajā realitātē.

Bet mainīties nav viegli. Jo jārēķinās ar milzīgo ieraduma spēku, smadzeņu iedzimto negativitāti, iedzimto un ieaudzināto un pieņemto programmu spēku, vides slēdžiem, sabotieriem. Jā, tik daudz mūsos darbojas dažādas lietas, kas nevēlas pārmaiņas un pretojas tām.”

Šajā reizē:

Teorētiskā nodarbība.

  • Turpināsim sarunu par mūsu ģeniālajiem gēniem. Apzināsimies stresa ietekmi uz ķermeni. Sapratīsim negatīvo emociju tendenci un to, kā stress tās ieslēdz.
  • Mentālais treniņš – kā domas var mainīt smadzenes un ķermeni. Iespēja pārbaudīt savas zināšanas.
  • Džo Dispenzas studentu reālie piemēri.
  • Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti. 10. eksperiments “Visums ir bezgalīgs, pārpilns un dīvaini viesmīlīgs” jeb tu gūsti personisko pieredzi tam, ka mēs esam paredzēti pasakaini skaistai un lieliskai dzīvei.
  • Neiroplastiskuma vingrinājumi.

MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. 2021.

“Mana visciešākā pārliecība ir tieši tāda – mēs esam radīti nevis, lai caur ciešanām kaut kā nebūt vilktos pa dzīvi, bet gan, lai lidotu, lai baudītu dzīves piedāvātos mirkļus un piedzīvotu katru dienu kā visfantastiskāko brīnumu!” / M. Gūtmane/

Cikla izvēles iespējas:

Lasīt vairāk

Dalīties sociālajos tīklos: