Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. 2.nodarbībā

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 16. maijs, 2019
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 12.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Zināšanas liek pievērst uzmanību tam, kam mēs līdz šim paskrējām garām, to neredzot. Zināšanas dod jaunu lietu kārtību redzējumu un pilnīgi citus pasaules uzskatus. Ja līdzdarbosies, iegūsi arī pieredzi. Pieredze ļoti bieži ir trūkstošais posms realizācijā un pārmaiņās. Pieredze motivē vēl vairāk. Vēl vairāk motivācijas rada interesi nostiprināt un papildināt esošās zināšanas, kas savukārt rada vēlmi iegūt vēl vairāk pieredzes. Un tādejādi mēs varam nokļūt radīšanas ciklā izdzīvošanas vai baiļu cikla vietā.

Šajā reizē:

Zemapziņas spēks.Tu uzzināsi un sāksi izprast kādus darbus zemapziņa dara Tavā vietā. Kā tā spēj revidēt realitāti atbilstoši Taviem uzskatiem un pārlecībām. Džo Dispenzas studentu reālie piemēri. Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti. ​

2. eksperiments “Eksistē neredzamas enerģijas spēks vai bezgalīgo iespēju lauks” jeb es gūstu personisko pieredzi par šāda lauka eksistenci un par iespēju ar to sadarboties.

MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. MAIJS 2019.


Radītāja kurss. Tas var izmainīt Tavu dzīvi pilnībā tā, kā tas izmainīja manējo. No upura uz Radītāju! No nelaimes čupiņas, kas uzskata, ka liktenis nav maināms uz Radītāju, kas pats rada savu likteni!


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 52.50 €


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: