Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. 15.nodarbībā

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 15. augusts, 2019
Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: 12.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Zināšanas ir spēks un tās var dot ļoti lielu motivāciju turpināt pat tad, kad nolaižas rokas, kad visi apkārt saka – “Tev nekas nesanāks, beidz muļķot sevi”, kad to visu atbalsta iekšējās balsis ar sen zināmiem teicieniem – “Labāk sāksim rīt” vai “Kāpēc Tu domā, ka Tev varētu sanākt? Redzi cik daudziem nekas nesanāk!”. Zināšanas ļaus Tev visus savas dzīves notikumus saskatīt caur jaunu prizmu un uztvert nevis kā neveiksmes,nolemtību vai likteni, bet gan kā savu pārliecību radīto realitāti, kuru Tu vari mainīt.

Šajā reizē:

  • Prakse. Elpošanas vingrojums. Sirds centra atvēršana.
  • Meditācija “Radām savu dzīvi ar PrātaFilmu un kaleidoskopu”. Turpinām eksperimentus no sērijas, kas pierāda Tava prāta spējas radīt realitāti.
  • 15. eksperiments “Nauda ir nekas cits kā enerģija un manu uzskatu un pārliecību atspoguļojums” jeb es gūstu personisko pieredzi, ka mainot pārliecības par naudu (enerģiju), mainās realitāte, kas saistīta ar naudu.
  • Neiroplastiskuma vingrinājumi.

MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. AUGUSTS


Radītāja kurss. Tas var izmainīt Tavu dzīvi pilnībā tā, kā tas izmainīja manējo. No upura uz Radītāju! No nelaimes čupiņas, kas uzskata, ka liktenis nav maināms uz Radītāju, kas pats rada savu likteni!


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 65.50 €


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: