Praktiskais kurss veselības izzināšanā "Kur tad slēpjas veselība?" 1. nodarbība

Maksas vebināri
Anda Zeltiņa

Ģimenes ārste

Datums: 19 .janvāris,2022

Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 20.50 EUR Ielikt grozā

Šī metodika ir universāla, jo łauj dziłāk ielūkoties pie jebkura veidā veselības problēmām, bet ja slimība ir hroniska jau daudzu gadu  garumā, tad darbs, kas jāpieliek ir daudz nopietnāks un grūtāks un prasīs lielas iekšējas transformācijas, tāpēc no cilvēka var prasīt daudz lielākus resursus, kas ne vienmēr cilvēkam ir.

Daudz efektīvāk tas nostrādās cilvēkiem, kam ir akūtas problēmas, saspringuma galvassāpes, nomākts garstāvoklis, miega  traucējumi, somatovegetatīva distonija, robežhipertenzija ( paaugstināts asinsspiediens), atopiskais dermatīts.

1.nodarbība. Tehnika “”Atbrīvošanās no upura pozīcijas”. Deja

Tā ir speciāli izstrādāta psihotehnika, kura rezultātā varam iziet no Karpmana trijstūra. Nodarbības noslēgumā būs deja.

____________________________

Kursa laikā būs nepieciešama  klade pierakstiem, A4 papīrs, un krāsainie zīmuļi. Katras nodarbības laikā mēs analizēsim sevi un veiksim kādu tehniku, lai atbrīvotos no traucējošās problēmas.  

ANDA ZELTIŅA. Praktiskais kurss veselības izzināšanā. Kur tad slēpjas veselība?

Kursa mērķis ir likt apstāties un uzdot šo jautājumu sev - 'Kur tad slēpjas veselība? Atbildi mēs varam iegūt  tikai tad, kad jautājam. Spēja sev godīgi atbildēt ir pirmais solis uz atbildību par savu veselību. Jo tālāk cilvēks aizgājis no sevis patiesā, jo slimāks.

Cikla izvēles iespējas:

Lasīt vairāk

Dalīties sociālajos tīklos: