Nodarbību cikls - Dzīvesprieks kā reliģija. 3.nodarbība. FACEBOOK

Maksas vebināri
Rita Zālīte

Psiholoģe, strukturālo sistēmisko sakārtojumu vadītāja

Datums: 26. jūnijs, 2019
Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: 15.00 EUR

Ielikt grozā

Tiešraide ir noslēgusies! Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

zvēlies dzīvi! Tas vien, ka esi pie dzīvības, vēl nenozīmē, ka Tu patiešām dzīvo. Mums pašiem ir jāizdara izvēle gribēt dzīvot un ik pa laikam atkal jo skaļi jāsaka Jā dzīvei, jo pieredzei un vecumam ir tieksme mūs vedināt prom no pilnasinīgas dzīves dzīvošanas ar uzticēšanos un bērnišķīgu prieku. 

Trīs lietas - labas lietas un dzīvesprieka pielūgšanas un vairošanas piedzīvojumā mūs vedīs transpersonālā psiholoģe Rita Zālīte. Šai triju nodarbību ciklā jūnijā, gada gaišākajā garāko dienu mēnesī atgādināsim sev par prieka un laimes resursiem, kas ir katrā no mums un apkārtējā vidē.

3.nodarbība

Nodarbības laikā dodamies praktiskā pētījumā - kas katram no mums sagādā prieku, sniedz iedvesmu, kas mums izdodas īpaši labi (nepabeigto teikumu prakse). Kā to vairot savā dzīvē? 
Simboli, kas iedvesmo, aizsargā, stiprina. Amuletu izvēle. 
Augu spēks, augi dzīvesprieka vairošanai. 
Mīlēt sevi. Mīlēt dzīvi. 
Mīlestības rožu krūma meditācija. 
Mājas darbs - mīlestības vēstule.

 

ATCERIES!

Nodarbības notiks FACEBOOK slēgtajā grupā. Lai piedalītos nodarbībā Tev ir jābūt FACEBOOK. Pēc apmaksas veikšanas, Tu tiksi pievienota/- ts, slēgtajai FACEBOOK grupai. Nodarbību ieraksti būs pieejami arī Tavā Akadēmijā "Dzīves elpā"

NODARBĪBU CIKLS FACEBOOK. RITA ZĀLĪTE. Dzīvesprieks kā reliģija


Piedzimstot mēs esam kļuvuši izredzētajiem. Ne visiem, kas gribētu, izdodas piedzimt un nodzīvot līdz tam vecumam, kādā Tu tagad esi. Dzīve ir skaistākā dāvana, kas mums ir iedota - bet, ko mēs ar to darām? 


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 45.00€ 38.50€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: