Nodarbību cikls - Dzīvesprieks kā reliģija. 1.nodarbība. FACEBOOK

Maksas vebināri
Rita Zālīte

Psiholoģe, strukturālo sistēmisko sakārtojumu vadītāja

Datums: 11. jūnijs, 2019
Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: 15.00 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Izvēlies dzīvi! Tas vien, ka esi pie dzīvības, vēl nenozīmē, ka Tu patiešām dzīvo. Mums pašiem ir jāizdara izvēle gribēt dzīvot un ik pa laikam atkal jo skaļi jāsaka Jā dzīvei, jo pieredzei un vecumam ir tieksme mūs vedināt prom no pilnasinīgas dzīves dzīvošanas ar uzticēšanos un bērnišķīgu prieku. 

Trīs lietas - labas lietas un dzīvesprieka pielūgšanas un vairošanas piedzīvojumā mūs vedīs transpersonālā psiholoģe Rita Zālīte. Šai triju nodarbību ciklā jūnijā, gada gaišākajā garāko dienu mēnesī atgādināsim sev par prieka un laimes resursiem, kas ir katrā no mums un apkārtējā vidē.

1.nodarbība.

Libido kā dzīvības spēks - seksualitāte un vitalitāte. Eros un Tanatos - dzīvības un nāves instinkti. Hormoni, smadzeņu darbības un nervu sistēmas specifika optimisma, emocionālās nenoturības, dzīvesprieka vai depresijas tendencēs. Prenatālā perioda norises, piedzimšanas un saiknes ar māti loma, veidojot noturīgu uzticēšanos dzīvei. Terapijas tehnikas, lai pārstrādātu un transformētu šo pieredzi pozitīvākam dzīves scenārijam. 

Meditācija sirds telpā, satiekoties ar iekšējo bērnu, vecākiem un dzimtu un harmonizējot bāzes sajūtu par dzīvi kā drošu, mīlošu, pārpilnību dodošu un uzticamu vidi. 

Mājas darbs - spontāno haiku rakstīšanu. 

 

ATCERIES!

Nodarbības notiks FACEBOOK slēgtajā grupā. Lai piedalītos nodarbībā Tev ir jābūt FACEBOOK. Pēc apmaksas veikšanas, Tu tiksi pievienota/- ts, slēgtajai FACEBOOK grupai. Nodarbību ieraksti būs pieejami arī Tavā Akadēmijā "Dzīves elpā"

RITA ZĀLĪTE. Nodarbību cikls - Dzīvesprieks kā reliģija


Piedzimstot mēs esam kļuvuši izredzētajiem. Ne visiem, kas gribētu, izdodas piedzimt un nodzīvot līdz tam vecumam, kādā Tu tagad esi. Dzīve ir skaistākā dāvana, kas mums ir iedota - bet, ko mēs ar to darām? 


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 45.00€ 38.50€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: