Neirografikas meistarklase. Ziemas saulstāvju mistērija 2. nodarbība

Maksas vebināri
Kristīne Vallere

Astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, „Laika Rata pietura Evertos” organizātore

Datums: 19 .decembris,2020

Laiks: 18:00 - 21:00

Dalības maksa: 23.00 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Kāpēc tieši šo ciklu ir vērts apmeklēt? Ar ko tas atšķiras no līdzīgiem.

Šī nebūs parasta neirografika, bet gan sava veida buršanās ar krāsainajiem zīmuļiem, kur pirmajā nodarbībā satiksimies un iepazīsimies ar savu tumsu – atklāsim tās potenciālu un resursus, kas mums dzīvē patiesībā var noderēt, caur to atbrīvojoties no liekā un radot telpu gaismai.

Lai pēc tam, otrajā nodarbībā, zīmētu autortehniku ”Ziemas saulstāvju spēka ratu”, kurā izsapņosim savu jauno gadu, jo šis ir īstais laiks ielikt pamatus saviem plāniem un idejām, kamēr daba vēl dus, lai pavasarī varētu mosties kopā ar to un sākt radīt.

Šajā reizē:

Atdzimšana.

Kad Saule sāk savu ceļu kalnā, gaidīt lielus rezultātus nevar, jo ceļš ir tikai sācies, bet tā pamatā vienmēr var ielikt cerību, sapņus un plānus,  ko tad visu gadu iznēsāt, radīt un piepildīt. Mēs esam sapņošanas punktā un kad pavasarī parādīsies arī enerģija, tad nebūs laika domāt – būs jārīkojas!

Zīmēsim autortehniku ”Ziemas saulstāvju spēka ratu” – izsapņosim savu jauno gadu, nedaudz bursimies ar krāsainajiem zīmuļiem.

Lai piedalītos šajā nodarbība radi mājās svētku sajūtu priekš sevis (ne citiem) - vai tā ir piparkūku smarža, sveces, mandarīnu grozs, sarkanas zeķes un dzērveņu morss. Sagatavo A3, A4 lapas un mazu pierakstu lapiņu, marķierus, krāsas un flomāsterus un līmes zīmuli.

Lai piedalītos nodarbībā nepieciešamas kaut minimālās zināšanas neirografikā.

 

KRISTĪNE VALLERE. Neirografikas meistarklase. Ziemas saulstāvju mistērija

Cikla – mērķis: Iemācīties iepazīt, pieņemt un iemīlēt savu gaišo, redzamo pusi un savu tumšo, ēnas pusi.


 

Cikla izvēles iespējas:

Lasīt vairāk

Dalīties sociālajos tīklos: