Maiju kalendāra pamat kurss. 12.nodarbība

Maksas vebināri
Gunta Dauģe

Sertificēta taroloģe un maiju kalendāra zinātāja, sertificēta kristālu dziedniece un kristālu praktiķe

Datums: 19. februāris, 2020
Laiks: 18:30 - 20:30

Dalības maksa: 20.00 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Kursa mērķis ir veidot izpratni par maiju kalendāra Sakrālo gadu jeb colkinu no dažādiem aspektiem - gan no laika ritējumu, gan tā ietekmes cilvēka dzīvē. Kursa beidzējiem būs iespēja izprast dienas notikumus un savu vietu tajos, kas veicina dzīves harmonizēšanos, sevis dziļāku izpratni un spēju sākt dzīvot šeit un tagad. Papildus kursa beidzēji spēs izprast savas stiprās puses un aspektus, kuri ietekmē konkrētas dzīves sfēras. Spēs analizēt savstarpējās attiecības starp sevi un saviem līdzcilvēkiem, kas palīdz līdzsvarot un pilnveidot tās. 

Šajā reizē:

Sinatrijas - 1. Daļa. Kā mēs uztveram citus cilvēkus, kurus cilvēkus mēs spējam saprast. Kā mēs katrs veidojam attiecības ar citiem cilvēkiem.

GUNTA DAUĢE. Maiju kalendāra pamat kurss.FEBRUĀRIS


Izstāstīt to, kas īsti ir maiju kalendārs, ir gandrīz neiespējami, tāpat, kā izstāstīt, kas ir Dievs vai kā darbojas Visums. To aptvert ir neiespējami! Tas ir jāpiedzīvo! Tāpēc aicinām iepazīt maiju kalendāru no personiskās pieredzes, Piedāvātais abonements ir par novembra mēneša nodarbībām. Kurss sastāv no 16 maksas nodarbībām. ( mācības notiek no novembra līdz martam)


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 880.00€ 68.00€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: