LITA BRAMBATE Dāvana Tavam bērnam.

Bezmaksas vebināri
Lita Brambate

Enerģijas elpošana atdzimšanai vadītāja (rebirther)

Datums: 04. oktobris, 2019
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Kas jādara vecākiem, lai iedotu bērnam to, ko tik ļoti vēlas viņam sniegt.

Mani bērni ir tie no kuriem mācos. Augstāka, brīvāka apziņa. Viņi ir tie, kuri būvē nākotni. Veicināsim to!

Pavadot pusotru mēnesi Bali, dziedējot dvēseli un baudot kārtējo transformāciju. Man atsūtīja iedvesmu veidot jaunu projektu, lai palīdzētu bērniem un pusaudžiem. Vēlos veidot praktiskas nodarbības un lekcijas tieši vecākiem par apzinātību bērna audzināšanā.

Es kā vecāks mīlu savus bērnus un vēlos viņiem sniegt vislabāko. Alkstu, lai viņš ir laimīgs. Tad kādēļ dažkārt neizdodas būt tam labākajam vecākam? Kādēļ dažreiz izturos pret viņu kā pret svešinieku, jeb sakliedzu un beigās rīkojos tieši kā mani vecāki pret mani?

Ko darīt, lai pārstātu pieļaut vecās kļūdas un veicinātu bērna izaugsmi un attīstību, nevis bremzētu.

Kā atklāt un palīdzēt bērnam saglabāt viņa ģeniālo, dievišķo, dzidro būtību. Veicināt bērna attīstību,

Ko nozīmē būt apzinātam vecākam?

Mēs veiksim dziļu praktisku meditāciju, balss dziedniecību. Būs dažādi vingrinājumi  un knifi, ar kuru palīdzību uzlabot saikni un komunikāciju ar bērniem.

Pa šo laiku esmu apguvusi un piedzīvojusi daudz ko jaunu, apmeklējusi vērtīgas nodarbības, turpinu veikt dziļu iekšējo darbu. Tas viss noteikti palīdz transformēt komunikāciju ar sevi un pašas puikām, man ir ļoti liels prieks redzēt kā viņi mainās.

Būs vingrinājumi no jaunapgūtā Christie Marie Sheldones kursa “Love or Above” un Donnas Eden kursa “Energy Medicine”. Meditācija, kura caur mani plūst no Avota, jeb visa radīšanas un daudz kas cits vērtīgs un interesants.

Izpildīsim vingrojumus, kurus varēsiet veikt kopā ar bērnu, palīdz pašam un atvasei vieglāk mācīties, uztvert un justies, būt priecīgākiem un enerģiskākiem. Man šī nelielā rutīna ir kā bāze visam ko daru.

Kā arī piedāvāju lieliskus instrumentus, ko izmantot, kad bērnam eksāmens vai kas cits atbildīgs, lai viņu enerģētiski atbalstītu.

Tu un Tavs bērns esiet tā vērti, lai saņemtu šo dāvanu!

Dalīties sociālajos tīklos: