Kā ar Sauli saderēt

Maksas vebināri
Kristīne Vallere

Astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, „Laika Rata pietura Evertos” organizātore

Datums: 07. maijs, 2019
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 12.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Saule ir dzīvības avots. Diena ir tikai tāpēc, ka ir uzlēkusi Saule. Pateicoties gaismai, ko tā atnes uz zemes, mēs varam dzīvot, darīt, radīt un būt! Latvieši, tā pat kā citas āriešu tautas, ir Saules kulta tautas, tāpēc svarīgi ir turpināt šīs senās tradīcijas, lai saglabātu to spēku, enerģiju un harmoniju arī turpmāk jaunajos laikos. Katram ir savs taisnība, sava ticība un pieredzes uz kā balstās viņa personīga patiesība un tas dara mūs īpašus un unikālus savā būtībā, par to mūsu personīgajā kosmosā arī valda Saules spēks, caur Mēnesi, kā otru zemei tuvāko debesu spēku, mūs var vadīt, iespaidot un kontrolēt. Mēnesim ir mainīga daba, tas pats nespīd tikai atspīd no Saules un tāpēc laikam ejot ir izveidojies greizs pieņēmums vadīties pec mēness kalendāra un tikai. Senos rakstos ir minēts , ka Mēnesi radīja, lai apstādinātu zemes griešanās ātrumu, lai uz tās var rasties dzīvība. Viennozīmīgi, Mēness ir jāņem vērā savā ikdienā, bet tam ir otršķirīga nozīmē. 

Es savā ikdienā vairāk kā 10 gadus izmantoju Saules dienu kalendāru, gan svinot svētkus pēc zināmajām seno latviešu tradīcijām, gan uztaustot jaunus Saules punktus, gan izmantojot Saules dienu kalendāru, kas ir radies bāzējoties uz  zoroastrisma laika astroloģijas. 

Šajā tikšanas reizē:

  • .Kā kopā ar Sauli dzīvot savu ikdienu un būt pārvaldniekam pār savu dzīvi.
  • Saules spēks un latviskās dzīves ziņas
  • Vai Tu zināji, ka no Lielās dienas līdz Rudenājiem mums ir zelta enerģijas laiks? Tā ir kustība un dinamika
  • Kā pēc Saules enerģijas dzīvot, kāpēc tieši ziemā un rudenī mums gribās vairāk lasīt un pievērsties savai izaugsmei, kad ir labāk plānot visus darbus un nospraust mērķus.
  • Kad ņemt brīvlaiku un kad mūsos ir lielais atvēršanās laiks.
  • Kā plānot savu dzīves ritmu, vadoties pēc Saules kalendāra
  • Kā Tava Dzimšanas diena savijas ar Saules kalendāru. Uzzīmē savu Saules gadu.
  • Kā Tu pats vari izprast un izzināt savu dzīves ritmu. Kad ir Tavs kustības un dinamikas laiks. Kad ir Tavs laiks Tavai iekšējai pasaulei.

Tā ir tikai daļa no visa, ko Kristīne mums pastāstīja šajā nodarbībā.

Video, Tu vari uzzināt, kādu rituālu Kristīne iesaka veikt maija mēneša pilnmēnesī, lai piesaistītu Saules enerģiju labklājībai

Dalīties sociālajos tīklos: