Jaunā laikmeta izaicinājumi. 3. nodarbība

Maksas vebināri
Inese Gulbe

Dzīves pētnieci un dziednieci.

Datums: 26 .februāris,2021

Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 20.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Kurss ir domāts cilvēkiem, kuri vēlas iegūt dziļāku izpratni par savu patieso esību un nebaidās ieraudzīt savu tumšo pusi, kad tā izgaismojas dziedināšanas procesā.

Nodarbību cikla mērķis. Vairot un popularizēt izpratni un zināšanas par Jaunā laikmeta enerģijām, kas nes dziļas pārmaiņas katrā cilvēkā un sabiedrībā kopumā.

Ar ko piedāvātais nodarbību cikls ir atšķiras no līdzīgiem?

  • Unikālais šobrīd ir Laika Līniju dziedinošās tehnikas piemērošana meditācijā, jo šis ir Jaunā laikmeta instruments, ar kura palīdzību saudzējošā un ļoti harmoniskā veidā var panākt ļoti dziļu un senu traumu dziedināšanu.
  • Esmu dzīves pētniece. Man visu laiku ir interese meklēt un izmēģināt ko jaunu, tādēļ arvien mācos un testēju dažādas teorijas un virzienus. Meklēju metodes esenci un atbilstību Jaunā laikmeta enerģijām, tāpēc ļoti daudz ko atmetu, no katras metodes paņemot tikai pašu minimumu. Tā esmu izveidojusi savu individuālu filtru, enerģētisku instrumentu, kas ļauj ātri un kvalitatīvi atrast problēmas vai situācijas cēloni.

 

Katru nodarbību noslēgs meditatīva, dziedinoša prakse, kas ļaus klausītājam atbrīvoties no traumatisku pieredžu sekām savā enerģētiskajā ķermenī.

INESE GULBE. Jaunā laikmeta izaicinājumi.

 

Cikla mērķis. Vairot un popularizēt izpratni un zināšanas par Jaunā laikmeta enerģijām, kas nes dziļas pārmaiņas katrā cilvēkā un sabiedrībā kopumā.

Cikla izvēles iespējas:

Lasīt vairāk

Dalīties sociālajos tīklos: