Harmonizējošs meditācijas ceļojums – Vienotais Veselums

Maksas vebināri
Jana Reķe

Astropsihologs

Datums: 15. aprīlis, 2020
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 10.00 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

DĀVINOT  PASAULĒ IEPLŪST VĒL VAIRĀK PATEICĪBAS UN PRIEKA!
50% ATLAIDE

Lai ievibrētu šo jaudīgo pavasari, piedāvāju skaistas, meditatīvas ceļa zīmes, ceļojumus, kuros smelties gaismu, ticību saviem spēkiem, un noregulēt savu iekšējo kompasu uz visgaišāko, skaistāko un mīlošāko sevis versiju.

Iekšējā harmonija ir pamatu pamats tam, lai piedzīvotu to ko var dēvēt par laimes sajūtu.

Ikdienā mēs turpinam skriet, cīnīties, darbs dzen darbu un, pat ja nedzen, tad mūsu prāts ātri izdomās par ko pakreņķeties, sapīkt vai sev pārmest.

Darbs ar iekšējo harmoniju ir esence, varbūt ambicioza iecere, bet ticu, ka augstākie spēki un tie, kuri atsauksies, būs īstie cilvēki, īstajā vietā un laikā, lai mums visiem kopā izdotos skaists ceļojums pie sevis. Uz vietu, kur harmonijas enerģija ir pieejama mums katram bezgalīgos apmēros.

Šajā ceļojumā, vai tā atskaņās nākamajās pāris dienās, mēs varēsim piekļūt pie lielākas, plašākas un daudz piepildītākas sevis izjūtas, kā arī iespējas spontāni saņemt atklāsmes, idejas un iedvesmu savām tālākajām gaitām. Kā arī šī meditācija palīdzēs izlīdzīnāt attiecību konfliktus.
 

JANA REĶE. Meditāciju cikls – Sirds pavasaris


Lai ievibrētu šo jaudīgo pavasari piedāvāju skaistas, meditatīvas ceļa zīmes, ceļojumus, kuros smelties gaismu, ticību saviem spēkiem, un noregulēt savu iekšējo kompasu uz visgaišāko, skaistāko un mīlošāko sevis versiju.


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 47.50€ 40.50€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: