E-kurss - Ciguns kā dzīves labsajūtas avots. Ievada nodarbība

Bezmaksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 07. februāris, 2019
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Ciguns, tās ir īpašas kustības  un saskaņota elpošana, aktīvo punktu masāža un uzmanības koncentrēšana kā saruna ar savu ķermeni. Un tas viss tiek veltīts tam, lai mēs paši saviem spēkiem spētu atjaunot harmoniju savā ķermenī.

Viss ir enerģija. Šobrīd zinātne sāk pierādīt šo faktu, ko daudzas tautas, praktizējot darbu ar enerģiju dažādos veidos, zināja jau sen. Tagad šīm praksēm sāk pievienoties arī zinātnieku atklājumi – mēs esam 99,99999999% enerģija. Ja es spēju harmonizēt enerģētisko sistēmu sevī, tad fiziskā realitāte savās harmonijas izpausmēs seko. Visur. Gan manā veselībā, gan attiecībās, gan finansēs. Mana pasaule un mana dzīve kļūst harmoniskas.

Mūsdienu cilvēka dzīve ir ļoti mainījusies, ja mēs to salīdzinām ar dzīvi kādus 100 gadus atpakaļ. Komforts, ko rada tehnoloģiju attīstība, neapšaubāmi ir radījis un turpina radīt izmaiņas mūsu ikdienas aktivitātēs un neaktivitātēs. Manuprāt, šī telpa un laiks, kas atbrīvojas, mums ir dots, lai mēs kļūtu apzinātāki. Apzinātāki visās savās izvēlēs. Kā kustēties, ko ēst, ko domāt, kā justies. Agrāk cilvēks bija spiests daudz vairāk kustēties, lai nodrošinātu savu izdzīvošanu. Bet, ja nu mēs spējam ar apzinātām kustībām, lielāku efektivitāti sasniegt īsākā laikā.

Kaut vai sākot ar 15 minūtēm dienā. Bet apzināti. Apzināti ieklausoties ķermenī, apzināti trenējot sevi iemācīties vadīt savu uzmanību un līdz ar to arī enerģiju. Un vienkāršāk un ātrāk sasniegt to pašu harmoniju, kādā agrāk dzīvoja cilvēki, kad viņi bija savienotāki ar dabu un dabas ritmiem savas ikdienas dzīvē.

__________________________________________

Vairāk par šo kursu uzzināsi ievada nodarbībā.

Reģistrējies un esi kopā ar mums!

Dalīties sociālajos tīklos: