E - kurss.100 DIENAS SEVIS UN SAVAS DZĪVES PĀRSTARTĒŠANAI.Ievada nodarbība.

Bezmaksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 08. jūlijs, 2019
Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Tu esi izlasījis tik daudz sevis pilnveidošanas grāmatu un tagad, ja Tu piedalītos testā par visu, ko esi izlasījis, Tu noteikti saņemtu 100 no 100 iespējamiem vērtējuma punktiem? Pilnīgi noteikti!

Bet – vai Tava dzīve ir mainījusies?

Nē…

Tāpēc, ka līdz šim šajā pārmaiņu procesā ir bijuši iesaistīti tikai 5% no Tava prāta, kuri uzzināja, noticēja un nolēma, ka vēlies mainīties, bet pārējie 95%, kas ir Tava zemapziņa, turpina “atskaņot” vecās, iepriekšējās programmas un dienu no dienas Tu atskārsti, ka – gribēji, bet nesanāca.

Lai sanāktu, vērtīgi pārzināt sava prāta darbības mehānismus un iemācīties pārprogrammēt to savu prāta daļu, kura automātiski izpilda ieradumu programmas. Pašsabotāža ir viena no spēcīgākajām un galvenajām uzvedības formām, kurai degvielu dod šīs vecās, mūsu komfortu aizsargājošās zemapziņas programmas. Un bieži tāds jēdziens kā panākumi, jebkādās dzīves jomās, zemapziņas līmenī tiek uztverts kā drauds pastāvēšanai, jo tas ir kaut kas, aiz zināmā un pazīstamā robežas. Savukārt, novilcināšana, plānu un rīcības atlikšana uz vēlāku, citu dienu, dienu, kad “kārtis izkritīs veiksmīgāk”, kad būs siltāk/vēsāk vai vairāk naudas utt., ir sevis sabotēšanas lielākais ierocis. Un zemapziņa kā pingponga bumbiņu atmet atpakaļ apzinātā prāta sūtīto domu – sāksim šodien, tagad un tūlīt!  

Mēs vēlamies Tev palīdzēt sākt tagad un tūlīt un 100 dienu laikā nostiprināt paradumu sasniegt savus mērķus, sākot ar mērķi  - mainīties uz veiksmīgāku, neatlaidīgāku sevis versiju, un pašās beigās  - uz laimīgu un sevi realizējošu personību.  

100 dienas, katru dienu pēc kārtas, Tu saņemsi savā e-pastāvēstuli, kurā Tev būs iespēja izzināt to, kā izmainīt savas smadzenes. Tie būs neiropadomi, kas ir koncentrēta praktiskās neirozinātnes deva. Lietojot tos, kā ikdienas iedvesmas avotus, tu varēsi izmainīt savas smadzenes, samazināt stresu un kļūt daudz veiksmīgāks savu mērķu un sapņu sasniegšanā. Daudzi padomi ietver vienkāršus vingrinājumus, kurus tu vari uzreiz pielietot savā darbā un dzīvē.

Dalīties sociālajos tīklos: