“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas INGA DEMČUKA - metamineraloģe

Viesistaba
Inga Demčuka

Metamineraloģe

Datums: 07. septembris, 2019
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Savu ceļu eju jau vairāk par septiņiem gadiem visur un vienmēr uzdodot jautājumu «Kāpēc?» lai saprastu tēmas dziļāko būtību.

Kas ir Metamineraloģija un kāds ir tās uzdevums?

Metamineraloģija ir mūsdienu mineraloģijas, psiholoģijas, ezotērikas un pašattīstības zināšanu un prakšu apvienojums, kas ļauj Tev iepazīt un iedvesmot sevi caur minerālu pasauli.

Metamineraloģijas uzdevums ir aktivizēt Tavu iekšējo spēku, iededzināt iekšējo Dieva Dzirksteli un uzturēt to, pagaidām uguntiņa paliek pašpietiekama un spēcīga.

Ar ko atšķiras metamineraloģija no litoezotērikas un litoterapijas?

Litoezotērikas un litoterapijas bāzē ir senie dažus simtus un pat tūkstošu gadus veci lapidāriji, kurus sarakstīja senie astrologi, dziednieki, alķīmiķi un filozofi balstoties uz savu to laiku pieredzi un seniem mītiem. Tas bija sen. Ļoti sen. Arī uz litoezotēriķu personīgām sajūtām attiecībā uz minerāliem nevar īsti paļauties, jo kā rāda vairāki praktiski eksperimenti un pētījumi, sajūtas par vienu un to pašu minerālu katram cilvēkam ir savas. Arī Eņģeļu balsīs, kas par minerāliem stāsta caur energoinformācijas lauka kanāliem, var izrādīties ne gluži eņģeliskas. Nerunāju arī par tiem „speciālistiem”, kas vienkārši ņem copy-paste informāciju no aizdomīgiem avotiem un mēģina pielāgot to pie viltotiem akmeņiem, jo nav saprašanas par mineraloģiju. Savukārt litoterapija ir nopietna nodarbošanās, ar kuras palīdzību tiek gan ārēji gan iekšēji ārstētas slimības (bet slimības ir tikai problēmu fiziskās sekas) un nepareiza minerālu izmantošana var izraisīt papildus veselības problēmas, tāpēc ir obligāti, lai litoterapeitam ir medicīniskā, ķīmiskā un mineraloģiskā izglītība. Esi uzmanīgs!

Divdesmitajā gadsimtā ķīmija, mineraloģija, ģeoloģija un arī ezotērikas zināšanas ir izgājušas uz citu līmeni. Patiesie ezotēriķi, dziednieki, astrologi piekritīs tam, ka lielākā daļa no senas informācijas vairs nestrādā mūsdienu pasaulē. Planētas vibrācijas strauji ceļas un tam jāseko līdzi. Seno lapidāriju laikā nebija pieejamas tādas ķīmiskās un spektrālās analīzes, kā tagad un to laiku zinātnieki nemācēja atšķirt Rubelītu (minerāla Elbaīts paveids) no Rubīna (minerāla Korunds paveids), kā arī uzskatīja, ka gandrīz balts, spilgti oranžs un brūns Serdoliks (minerāla Kvarcs paveids) ir trīs dažādi minerāli. Nebija arī atklāti vairāki divdesmitajā gadsimtā parādījušies cilvēcei jauni minerāli.

Metamineraloģija sevī iekļauj mūsdienīgu zinātni - mineraloģiju, un arī mūsdienīgu pieeju vairākām ezotērikas, psiholoģijas un pašattīstības sistēmām.

Katrs cilvēks ir individualitāte un katrā no mums ir Dieva Dzirkstele, kuru dzīves gaitā ir uzdevums sevī atklāt un realizēt. Ar metamineraloģijas palīdzību ir iespējams šo Dzirksteli atklāt, iededzināt un uzturēt, bet te ir nepieciešams arī Tavs patstāvīgs papildus darbs ar sevi. Metamineraloģija ir instruments, tas sērkociņš un tas vējiņš, bet malciņu gan Tev pašam būs jāpiemet.

Seko līdzi Zemes vibrāciju paaugstināšanai kopā ar Metamineraloģiju!

Dalīties sociālajos tīklos: