"Dzīves elpas" VIESISTABĀ viesojas ANDA ZELTIŅA - Ģimenes ārste.

Bezmaksas vebināri
Anda Zeltiņa

Ģimenes ārste

Datums: 09 .marts,2021

Laiks: 19:30 - 22:00

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

ANDA:

"Es par sevi varētu teikt, ka esmu parasts ārsts ar daudz pilnīgāku dzives un notikumu izpratni, jo to visu esmu izbaudījusi uz savas ādas. Tā kā šobrīd viss iet uz integrāciju, tad varu teikt ka pateicoties savām ļoti dažādām pieredzēm esmu to stāvokli sasniegusi un nu esmu gatava dalīties pieredzē.

Man tāpat kā daudziem citiem ,dzīvē bija periods, kad jutu ka  ja neko nadarīšu, tad būs izdegšana. Lai pasargātu sevi no slimībām sāku darīt daudz dažādas lietas vienlaicīgi ( zīmēju, dejoju, meditēju, skaitīju afirmācijas un dungoju tautasdziesmas un mācījos). Es biju atvērta jebkādai informacijai, lai gan ne visam es  uzreiz ticēju. To visu darot regulāri, sāku pamanīt izmaiņas savā pašsajūtā un attieksmē pret dzīvi. Un tad manā dzīvē ienāca skolotājs, kurš ieveda mani konkrētās pieredzēs, iedeva struktūru pie ka turēties un ja ta var pateikt " nolika" mani uz mana ceļa.  Un te nu es esmu. Ceļš bija mistisks, elpu aizraujošs brīžiem bailīgs, bet ja blakus ir pavadonis, tad noiet to ir daudz vieglāk

Regulāri papildinu savas zināšanas. Papildus savām profesionālajām zināšanām esmu apguvusi bioritmoloģiju, aromterapiju,integrālo psihoterapiju. Dažādās ( ar prātu neizskaidrojamās) pieredzes man ir ļāvušas paskatīties uz daudziem dzīves procesiem pavisam citādāk. Šīs zināšanas man ir devušas pilnīgāku sapratni par cilvēka uzbūvi un palīdzības veidiem un tāpēc esmu gatava dalīties ar zināšanām. 

 

Dalīties sociālajos tīklos: