Dziedinošs meditācijas ceļojums sevis pieņemšanai un mīlestībai

Maksas vebināri
Jana Reķe

Astropsihologs

Datums: 10. aprīlis, 2020
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 10.00 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

DĀVINOT  PASAULĒ IEPLŪST VĒL VAIRĀK PATEICĪBAS UN PRIEKA!
50% ATLAIDE

Lai ievibrētu šo jaudīgo pavasari, piedāvāju skaistas, meditatīvas ceļa zīmes, ceļojumus, kuros smelties gaismu, ticību saviem spēkiem, un noregulēt savu iekšējo kompasu uz visgaišāko, skaistāko un mīlošāko sevis versiju.

Mūsu mīlestības potenciāls ir tieši tik liels, cik ļoti mēs mīlam sevi. Pirmais solis ceļā uz mīlestību ir sevis pieņemšana ar visām omām un neomām, šķībumiem un greizumiem, pilnībām un nepilnībām. Tad, kad pieņemam, mēs varam sākt cienīt un tad, kad cienām, mēs patiesi spējam pamanīt sevī un vēlāk arī citos cilvēkos to neatkārtojamo gaismas, mīlestības, siltuma un maiguma dzirksti, kas mums katram piemīt.

Daloties mīlestībā no pārpilnības, mēs gūstam kaifu no sevis, dzīves un procesa. Piespiežoties, saņemoties, laužot un izspiežot no sevis kādus pienākumus, solījumus - mēs vienmēr gaidām kaut ko pretī - naudu, uzmanību, pateicību. No šejienes vilšanās un sajūta, ka nenovērtē. Bez mīlestības jebkuras attiecības pārvēršas par darījumu. Tādēļ audzēsim un lolosim sevī pieņemšanas un mīlestības sajūtu.

Meditācijas ceļojums ir veidots tā, lai arī meditētāji "iesācēji" varētu sajust meditācijas atjaunojošo spēku.

Tiekamies!

JANA REĶE. Meditāciju cikls – Sirds pavasaris


Lai ievibrētu šo jaudīgo pavasari piedāvāju skaistas, meditatīvas ceļa zīmes, ceļojumus, kuros smelties gaismu, ticību saviem spēkiem, un noregulēt savu iekšējo kompasu uz visgaišāko, skaistāko un mīlošāko sevis versiju.


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 47.50€ 40.50€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: