Ārstnieciskās elpošanas kurss - 2. nodarbība

Maksas vebināri
Inga Gromova

Alternatīvās medicīnas un sejas jogas pasniedzēja

Datums: 20 .oktobris,2021

Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 20.50 EUR Ielikt grozā

Nodarbības tēma: Elpošana veģetatīvās nervu sistēmas harmonizēšanai

Dziedniecības efekts:

Palīdz galvassāpju un migrēnu gadījumā, ārstē visa veida vīrusus, mazina stresa simptomus, līdzsvaro sievišķo un vīrišķo enerģiju, regulē ķermeņa temperatūru un asinsspiedienu, uzlabo sirds un asinsrites sistēmu. Stabilizē veģetatīvo nervu sistēmu (simpātisko, parasimpātisko). Elpošanas tehnika aktivizē kreiso un labo smadzeņu puslodi, līdzsvaro loģisko domāšanu ar radošo, līdz ar to viegli iemācīties dzejoļus un atrisināt matemātikas uzdevumus vai izpausties radoši!


Kurss "Ārstnieciskā elpošana". Pasniedzēja Inga Gromova.

Ārstniecisko elpošanu mācamies no pašiem pamatiem, tāpēc to var apgūt visi, sevišķi ieteicams tiem, kam jau ir veselības problēmas, jo tā ir līdzīga zāļu skapītim, kas kā ātrā neatliekamā palīdzība ir pie rokas jebkurā brīdī. Ārstnieciskā elpošana strādā ne tikai ar garīgiem, psiholoģiskiem un jūtu aspektiem līdzīgi kā atdzimšanas elpošana, bet arī ar fiziskiem simptomiem, un katrai problēmai ir izstrādāta sava attiecīga elpošanas tehnika.

INGA GROMOVA. Ārstnieciskās elpošanas kurss.

Apgūsti ārstniecisko elpošanu. Pielietojot elpošanas vingrinājumus, iespējams uz visiem laikiem atbrīvoties no medikamentiem un izārstēt dažādas kaites. Kurss sastāv no ievada nodarbības un 10 maksas nodarbībām. Būs gan teorija, gan prakse.

Cikla izvēles iespējas:

Lasīt vairāk

Dalīties sociālajos tīklos: