Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai. 4. nodarbība. 2021.

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 08 .aprīlis,2021

Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 20.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

MAIRA

"Ik reizi, kad izgaršoju jaunu ēdienu un izbaudīju jaunas garšas, es jutos laimīga!

Es biju tikusi klāt resursiem, kurus neapzinājos, ka tie eksistē, un ka tie var būt daļa no manis. Fantastiskā ēdiena baudīšana ir kļuvusi par vienu no manas ikdienas dzīves baudīšanas sastāvdaļām. Ieklausīšanās sevī, ēdiena enerģijas sajušana un burtiskā nozīmē saruna ar dažādiem produktiem var kļūt arī par Tavu ikdienu!"

Šajā reizē

Attīrīšanās 2.posms. Papildus palīgi, lai attīritos. Pašdiagnostika pēc mēles un sejas. Nepieciešamais palīgs – pacietība. Kā atklāt sevī sabotieri. Meridiānu pulkstenis. Pārtikas produktu iedalījums un iedarbība atkarībā no garšas īpašībām. Cukurs. Produktu iedalījums atkarībā no efekta uz ķermeņa sārmainumu. Sārmainuma superzvaigznes. Pārtikas produktu saistība ar iekšējiem orgāniem. Attīrīšanās procesa iespējamie blakusefekti.

________________________

Nāc, ģeniālais ģēnij, uz pirmo bezmaksas nodarbību un ļauj sev sajust vai Tu gribi turpināt. Jo tas nav tikai par liekajiem kilogramiem vai par ideālo augumu. Tas ir par sevis mīlēšanu un iespēju sevi dziedināt un uzturēt lieliskā formā!.

Saulītes un samīļojieni!

Nodarbības notiks ZOOM platformā.

 

MAIRA GŪTMANE. Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai.2021.

Organisma attīrīšana un pašdziedināšanas ar apzinātu uzturu.

Dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.

Cikla izvēles iespējas:

Lasīt vairāk

Dalīties sociālajos tīklos: