Maira GūtmaneCigun skolotāja, Pārmaiņu trenere |
Datums: 18 .marts,2021
Laiks: 19:30 - 21:00
Dalības maksa: 20.50 EUR Ielikt grozāMAIRA
“Iedvesmu veidot šādu kursu es ieguvu tad, kad pati pamēģināju Džefrija Juena (2008.gadā Losandželosas Amerikas komplementārās medicīnas universitāte piešķīra dr.Džefrijam Juenam Klasiskās ķīniešu medicīnas zinātņu doktora grādu) lekcijā “Organisma attīrīšana un badošanās kūres kā organisma dziedināšanas veids” dzirdēto. Šī bija pirmā reize, kad iekšēji nesajutu pretrunu, kādu līdz šim sevī dzirdēju, domājot par diētām. Katrs attīrīšanās posms un apzināta uztura izvēle šķita ļoti pamatota un tā, Džefrija personības iedvesmota, kopā ar domu biedru pulciņu devos šajā ceļā.”
Šajā reizē:
Attīrīšanās 1.posms – aizstājam neveselīgos produktus ar veselīgiem. Bailes no svariem. Bailes no spoguļa. Kā attīrīt produktus. Alerģija. Attīrīšanās procesa palīgi. Piecu elementu teorija – turpinājums. Mentālais treniņš “Es mīlu sevi”.
________________________
Nāc, ģeniālais ģēnij, uz pirmo bezmaksas nodarbību un ļauj sev sajust vai Tu gribi turpināt. Jo tas nav tikai par liekajiem kilogramiem vai par ideālo augumu. Tas ir par sevis mīlēšanu un iespēju sevi dziedināt un uzturēt lieliskā formā!.
Saulītes un samīļojieni!
Nodarbības notiks ZOOM platformā.