ANITA MITIRĶE. Viss par Taro terapijas kursu. Ievada nodarbība III grupai

Bezmaksas vebināri
Anita Mitriķe - ParaFeja

Parapsiholoģe, burve, mīlestības pētniece

Datums: 10 .janvāris,2021

Laiks: 18:00 - 19:00

Dalības maksa: bezmaksas

Tiešraide ir noslēgusies. Drīzumā Jums būs iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Ejot apzinātībā mēs topam īstāki.

Anita

"Aicinu uz jautājumu - atbilžu sarunu par Taro terapijas kursu. Tā ir neparasta, reizē patiesi aizraujoša pieeja sevis izzināšanai un sajušanai. Tomēr mēs arī apzināmies, ka pieņemt lēmumu un ļauties šim ceļojumam var būt izaicinoši, tāpēc bezmaksas online sarunā gatavojamies kliedēt šaubas un iedvesmot

Labākais laiks, kad tapt par savu labāko versiju ir šeit un tagad!"

 

Video kursa mērķis -

Mērķis ejot šajā ceļā ir piedzīvot secīgu, strukturētu personības izaugsmi, kas ir pietiekami dziļa un pietiekami harmoniska, lai atbrīvotos no visa liekā un vietā ieliktu visu talantu attīstību. Atbrīvojoties no personības rāmjiem, bailēm, kauna un vainas, cilvēks atbrīvo enerģiju caur kuru dvēsele var pilnvērtīgāk izpausties šajā realitātē. Mērķis ir piekļūt tuvāk sev, paplašināties plašumā, ieiet dziļumā un caur to izaugt. Ejot apzinātībā mēs topam īstāki. Un šis ceļš ir izveidots, lai paātrinātu procesus ikvienam, kurš ir pieņēmis lēmumu būt Īsts.

Taro terapija - apzināti piedzīvot visas secīgās enerģijas, kas ietekmē cilvēka dzīvi un labklājību. Šajā laikā svarīgākais instruments būs Tava vērība un dienasgrāmata, jo milzīgais iekšējais darbs, ko Tava dvēsele veiks 22 nedēļu laikā nemitīgi attīstītos un dziedinoties, var gan izraisīt pilna spektra emocijas, gan vēlāk ierādīt taciņu uz svarīgām lietām, ar kurām vēl jāstrādā savā ceļā. Taro pieturēs rociņu, lai Tu varētu atbrīvoties no rāmjiem un vecām taisnībām, lai radītu īstāku, dzīvāku dzīvi. 

________________________________

Nodarbība notiks. ZOOM platformā.. Tāpat 48 stundu laikā pēc nodarbības būs pieejams nodarbības ieraksts,

AR VIDEO KURSU IEPAZĪTIES VARI ŠEIT  TARO TERAPIJAS KURSS

Dalīties sociālajos tīklos: