Atpakaļ

LITA BRAMBATE. Nodarbību cikls “Man nav jābūt, es esmu!”

Responsive image

Cikla abonementa cena: 48.00€ 41.00€

Ielikt grozā

 

Šis semināru cikls būs no manas sirds un dvēseles, pierakstiem un atziņām, ko esmu guvusi un piedzīvojusi.Veidoju to no pieredzes un balstoties uz intuīciju, nevis kādu konkrētu metodi. Būs daudz praktisku vingrinājumu un meditāciju, ar kuru palīdzību nonācu tur kur esmu. Ļoti priecāšos par jautājumiem, lai semināri izvedotos pēc iespējas praktiskāki. Protams arī elposim enerģiju. 
Kā es jūtos tagad un kā es jutos tad. Kādreiz varēju doties skaistākajos ceļojumos uz eksotiskām valstīm un man nebija piepildījuma sajūtas, nekad, lai arī ko darītu un kur būtu, man bija grūti un biju nomākta, dažkārt pat nesapratu cik ļoti. Varēju justies nomākta pat piepildot sapņus un sasniedzot mērķus. Tagad es vienkārši mazgājos dušā un baudu ar katru šūniņu šo neaprakstāmo mirkli, katru sekundi, kā mans ķermenis kļūst tīrs un kā ūdens lāses pār mani plūst un tā ir absolūta pilnība, ne jau tāpēc, ka man dzīvē viss ir rožu ziedlapiņām kaisīts, bet tāpēc, ka nekas cits uz to brīdi neeksistē un ir ideāli labi. Tā, ka vārdos tas nav aprakstāms, jo domu tur nav. Vai arī lūkojos uz arbūza mizu gaismas staros un aptveru, kāds tas ir neaprakstāms skaistums, jo nav salīdzināšanas. Šņorēju kedas un izjūtu milzu mīlestību un laimi, cik tās interesantas un skaistas un cik manas pēdiņas laimīgas, jo mīlu sevi ar beznosacījumu mīlestību un katrs mirklis, lieta, jebkas ir kā pirmo un pēdējo reizi. Tā ir īstā laime un atrast to var tikai sevī. 
Runāšu arī par savu nodarbošanos, kā jūtos tagad darot, ko daru un kā pamazām man ir pavērušās jaunas lietas un cik viegli un organiski viss notiek un kārtojas. Stāstīšu par klupšanas akmeņiem un darbu ar apziņu. Man katra diena ir kā aizraujošs piedzīvojums. 
Kā es piedzīvoju guru teikto. Ļoti daudzi runā par to kā vajadzētu būt, kā jābūt un kāda ir laime. Tas ir lieliski tā dzīvot kā stāsta gudrie un viedie, bet kā tas reāli notiek, ko tas nozīmē nokļūt tajos punktos. Kāds fiziski un praktiski ir mans ceļš.

1.nodarbība.  Transformāciju ceļš

Es ceru ar savu piemēru atbalstīt un palīdzēt gājējiem. Stāstīšu balstoties uz saviem pierakstiem, dienasgrāmatu.

 • Kā man gāja ejot ceļu pie dvēseles. Bieži sava ceļojuma laikā man bija sajūta, ka ir ļoti svarīgi pastāstīt citiem kāds tad īsti ir šis ceļš, lai sniegtu to atbalstu un izpratni, kurš pašai reizēm trūka.
 • Kur ir klupšanas akmeņi un cik svarīgi ir turpināt. Transformācija nenotiek vienā dienā. Tās laikā domāšana apgriežas kājām gaisā un tam ir vajadzīgs laiks. Prāts ir elastīgs, bet stiepjams pamazām.
 • Tā nebūt nav patīkama meditācija, pilna ar apziņu un pieņemšanu. Stāstīšu pilnīgi godīgi par kāpumiem un kritumiem. Dalīšos ar konkrētiem uzdevumiem, kurus pildīju un kā tie darbojās un kas notika pildot konkrētās lietas.
 • Būs arī daudz praktisku instrumentu un meditāciju kas palīdz un darbojas.

 

2.nodarbība. Beznosacījumu mīlestība un pieņemšana.

 • Kāda ir absolūtā pieņemšana, kā pie tās nonācu, kā aptvert, ka tikai domājam, ka pieņemam, bet patiesībā ir otrādi, Pilnīga pagātnes un traumu atbrīvošana iespējama tikai caur sirdi un mīlestību, nevis prātu,
 • Kurā brīdī nonācu pie absolūtas izlīdzināšanās un ko tas man ir devis,
 • Visa apzināšanās.
 • Iepriekšējās dzīves, kurā brīdi tām ir svarīga loma. Ko dod to atcerēšanas un kā tas palīdz rast pilnīgu izlīdzinājumu.

 

3.nodarbība. Dzīve un piedzīvošana 

Es esmu un man pilnīgi viss ir! Laime. Dzīve no sirds un dvēseles.

 • Manis nav un tikai tad es sāku dzīvot pa īstam,
 • Rītdiena nekad nepienāks un vakardienas nav, ir tikai bezgalīgs tagad,
 • Izšķīšana, absolūta atsacīšanās, no visa. Tā ir pilnīga Ego atbrīvošana. Tajā brīdī es sastapu dvēseli un sāku dzīvot. Man pēkšņi pilnīgi viss ir, brīdi, kad ļauju tam iet. Arī mana personība šeit atveras, jo ir brīva no pieņēmumiem.
 • Dzīve vairs nav kaut kas, kam jāpiepildās, bet gan aizraujošs piedzīvojums, spēle un rotaļa.
 • Atbrīvoju pilnīgi visas prasības un visas prasības tajā mirklī ir pepildījušās.

 

4. nodarbība Romantiskā mīlestība un seksualitāte

 •  Mīlestība manī, partnerī
 • Seksualitāte manī, partnerī,
 • Seksuālā brīvība, bauda, vieglums,
 • Iepriekšējo dzīvju atmiņas vai īsta mīlestība,
 • Vecāku ietekme uz attiecībām, partnera izvēli. Projekscijas.

 

5.nodarbība  Nodarbošanās.

Runāšu arī par savu nodarbošanos, kā jūtos tagad darot, ko daru un kā pamazām man ir pavērušās jaunas lietas un cik viegli un organiski viss notiek un kārtojas. Stāstīšu par klupšanas akmeņiem un darbu ar apziņu. Man katra diena ir kā aizraujošs piedzīvojums.

Dalīties sociālajos tīklos: