Atpakaļ

LITA BRAMBATE. Nodarbību cikls “Labklājības apziņa”

Responsive image

Cikla abonementa cena: 48.00€ 41.00€

Ielikt grozā

 

Runa būs par tādu enerģijas formu kā nauda. Miers dvēselē ir tad, kad zinu, ka vienmēr un visur varēšu nopelnīt pietiekoši dzīvei pārticībā, darot to, kas man patīk. Kā iegūt šo apziņu un viņā dzīvot.

Semināri ir izveidoti augošā secībā, tādēļ vēlams piedalīties visos. Kurss veidots tā, lai no nulles jebkurā vietā un situācijā varētu sākt pelnīt. Vai arī tiem, kas pelna uzlabotu ienākumus, attīstītu esošo produktu vai arī augtu kompānijā, kurā strādājat. Svarīgi ir iegūt materiālās brīvības apziņu.

Iespējams uzzināsiet par sevi ko pavisam pārsteidzošu un atradīsiet papildus veidus kā nopelnīt ar ko pavisam negaidītu. Mums visiem ir ko dot un ko piedāvāt.

Kurss ir praktisks, balstīts uz vingrinājumiem.

Atcerieties – dietologs iedos Jums diētu, lai notievētu, tā jāievēro!

Katru semināru sāksim un beigsim ar mazu elpošanas meditāciju.

1.nodarbība

Kāpēc veiksme iet mums gar degunu? Katrs no mums var dzīvot labklājībā un pelnīt vēlamo. Kā piesaistīt naudas plūsmu. Vingrinājumi

Kā piesaistīt naudas plūsmu.

2.nodarbība

Meklēsim iemeslus mūsu ģimenē un pašos kādēļ esam konkrētajā finansiālajā situācijā, darbā. Kā tikt pie vēlamā paaugstinājuma vai algas pielikuma, peļņas. Vingrinājumi.

3.nodarbība

Vai pelnīšana ir tas, kas dara mūs laimīgus vai esam laimīgi darot to, kas patiesi patīk. Kā nopelnīt darot to, kas sniedz vislielāko baudu. Vingrinājumi.

4.nodarbība

Sākam pelnīt jau tūlīt un tagad. Personīgā produkta vingrinājums. Kā būt veiksmīgam profesionālim. “Scedule” būvēšanas princips. Vingrinājumi.

 

Dalīties sociālajos tīklos: